Florin Tanase, intrebat despre schimbarile de la pauza meciului FCSB - Karagandy: "Trebuie sa ne adaptam"

publicat 2021-07-22 23:45:18 (Gazeta Sporturilor)

Florin Tanase, intrebat despre schimbarile de la pauza meciului FCSB - Karagandy: FCSB a invins-o pe Șahtior Karagandy (Kazahstan), scor 1-0, in prima mansa a turului doi preliminar din Conference League. Florin Tanase (26 de ani) a analizat victoria de pe Arena Nationala.  Toate detaliile despre FCSB - Sahtior Karagandy - turul doi preliminar din Conference League - AICI!Returul va avea loc saptamana viitoare. Daca trece de kazahi, FCSB va evolua in turul 3 impotriva echipei ucrainene Kolos Kovalivka. ...

Iuliu Muresan, deranjat de negocierile din culise de la Dinamo: "Decat sa fac asta, mai bine plec si ii las pe altii"
Sperante de Euroliga » Sepsi cauta calificarea in cea mai tare competitie europeana din baschetul feminin
Transfer rezolvat de Dinamo! Jucatorul semneaza astazi: "Acum mergem la club"
Ilie Dumitrescu incearca sa justifice asistenta redusa de la ultimul meci al Stelei: "Du-te sa vezi traficul de la 17:30 in Bucuresti!"
DOTA 2, mai important decat nationala, FCSB si Rapid! » Motivele care blocheaza Arena Nationala pentru fotbal
Dubii in privinta capitanului » Deian Sorescu se resimte inainte de meciul din Cupa + Antrenorul Colceag, inscris la masa credala
Oficialul CSA Steaua explica de ce a fost blocat stadionul din Ghencea pentru FCSB: "Asa s-a nimerit"
Avantaj Craiova? Dan Petrescu schimba echipa radical la meciul de Cupa: "Toti care au jucat astazi raman acasa! Va trebui sa inventez ceva"
Cristian Bud la GSP Live » Urmareste emisiunea AICI
Reactia lui Sorin Cartu dupa esecul Craiovei: "Rezultatul este injust"
Dupa ce i-au batut in campionat, clujenii sunt gata sa-i elimine pe craioveni din Cupa: "Avem puterea sa castigam chiar la ei acasa!"
Dan Petrescu, exasperat: "Toata tara a vazut! A fost clar ca lumina zilei"
Reghecampf, suparat pe jucatori: "E incredibil! Am jucat foarte slab!" » De ce s-a dus glont la arbitru
Marcel Birsan a comis-o! Penalty nedat si rosu neacordat in CFR Cluj - CS Universitatea Craiova 1-0
Ilie Dumitrescu, impresionat de doi jucatori ai lui Reghecampf: "Extraordinar!"