FOTO Dan Petrescu, trimis in tribune de Sebastian Coltescu! De ce s-a enervat antrenorul campioanei

publicat 2020-10-17 23:15:08 (Gazeta Sporturilor)

FOTO Dan Petrescu, trimis in tribune de Sebastian Coltescu! De ce s-a enervat antrenorul campioanei Dan Petrescu (52 de ani) a fost trimis in tribune in minutul 67 al partidei dintre CFR Cluj si FC Botosani, la scorul de 1-1.  Maniera de arbitraj a lui Sebastian Coltescu l-a enervat la culme pe Dan Petrescu. Antrenorul campioanei Romaniei a vazut cartonasul galben in prima repriza, dar momentul de maxima incordare a avut loc dupa pauza, in minutul 66. ...

Europa League, liveSCORE de la 19:55 » Urmarim impreuna evolutia a 24 de partide. Cele mai tari cote
JUVENTUS - DINAMO KIEV 3-0. Cel mai important moment pentru Radu Dragusin! A debutat sub ochii lui Mircea Lucescu
FC Sevilla - Chelsea 0-4. Olivier Giroud, omul serii in Liga Campionilor! A setat un nou record dupa "pokerul" din Spania
CAMPIONATUL EUROPEAN DE HANDBAL FEMININ. Cine e Germania, adversarul Romaniei de azi? Nu ne-a mai batut de 7 ani la un turneu final!
Campionatul european de handbal feminin: toate meciurile, inclusiv Romania - Germania, sunt liveVIDEO online, absolut gratuit
Ferencvaros - Barcelona. VIDEO S-a intors vechiul Griezmann? Francezul a inscris cu calcaiul la Budapesta!
Cornel Dinu, suspect de coronavirus: "Astept o ambulanta. M-am consumat si cu Dinamo..."
An incheiat pentru Erlind Haaland! Ce s-a intamplat cu starul lui Borussia Dortmund
CFR CLUJ - ȚSKA SOFIA. Discursul bulgarilor inaintea duelului din "Gruia": "Jucam pentru noi, pentru tara noastra, pentru mandria noastra"
MANCHESTER UNITED - PSG. VIDEO Neymar, on fire pe Old Trafford! Gol si o "foarfeca" extraterestra
Șefii lui CFR Cluj negociaza ACUM venirea noului antrenor! Gazzetta dello Sport a facut anuntul
CFR Cluj - ȚSKA Sofia Conferinta Mario Camora
CFR Cluj - ȚSKA Sofia // Conferinta Marius Bilasco
Echipa lui Cristi Ganea, victorie la scor de neprezentare contra formatiei lui Torje si Steliano Filip » Ce au facut cei trei romani