FOTO Oficialii celor de la FCSB, surprinsi vorbind la telefon in pauza meciului cu Viitorul! Reactia lui Basarab Panduru: "Argaseala poate scrie o poezie"

publicat 2021-01-20 00:30:08 (Gazeta Sporturilor)

FOTO Oficialii celor de la FCSB, surprinsi vorbind la telefon in pauza meciului cu Viitorul! Reactia lui Basarab Panduru: FCSB a remizat in deplasarea cu Viitorul, scor 2-2. La pauza meciului, Mihai Stoica a fost surprins discutand la telefon.  Toate detaliile despre Viitorul - FCSB 2-2, AICIProgramul + rezultatele rundei #17 din Liga 1 FCSB a intrat in dezavantaj la vestiare. Viitorul a deschis scorul in duelul de la Ovidiu, printr-un penalty transformat de Cosmin Matei, in minutul 17. Nervozitatea a fost vizibila in tabara oaspetilor. ...

FOTO S-a aflat cati bani primeste Georgina Rodriguez de la Cristiano Ronaldo in fiecare luna
Reguli de igiena esentiale pentru inceperea scolilor
5 idei care te vor ajuta sa creezi o atmosfera placuta in locuinta
FOTO E dubla campioana mondiala la scrima si viseaza la noi medalii: "Pare greu, dar nu e imposibil"
EXCLUSIV Mircea Lucescu, director la Dinamo: "Isi daduse acordul" » Planurile concrete prin care Nicolae Badea incearca sa salveze clubul
FOTO Anamaria Prodan, imagine incendiara din vacanta! Cum a surprins-o fotograful
Sorana Cirstea, infrangere fara drept de apel la Lyon » A incasat un 0-6 in primul tur!
Cele mai tari citate ale lunii martie 2021 in sport
FOTOGRAFIA ZILEI: cele mai tari imagini din sport in luna martie 2021
IHF a schimbat iar conditiile la turneul preolimpic. Pe cine va intalni Romania?
Real Madrid doreste un jucator de la Liverpool, dar nu si-l permite! Fostul presedinte a spus tot
EXCLUSIV FCSB si CFR Cluj, comparate de un fost campion din Liga 1: "Pe mana lor merg!" » Care sunt plusurile si minusurile celor doua
Bayern Munchen cumpara de la Napoli! Oferta de 45 de milioane de euro pentru fundasul italienilor
Ladislau Boloni, atacat dur in Grecia: "Panathinaikos s-a intors in paleoliticul fotbalului"
Sorin Cartu da de pamant cu Razvan Burleanu si Justin Ștefan: "Unde au jucat astia fotbal? E posibil asa ceva?"