Gafa de proportii la Giurgiu: si-a ingropat echipa dupa o faza de curtea scolii

publicat 2021-04-18 23:00:28 (Gazeta Sporturilor)

Gafa de proportii la Giurgiu: si-a ingropat echipa dupa o faza de curtea scolii Ionut Pantiru a adus-o in avantaj pe FCSB in meciul cu FC Botosani, dupa o gafa imensa comisa de portarul moldovenilor, Eduard Pap. Meciul FCSB - FC Botosani poate fi urmarit AICI! In minutul 70, la 1-1, Pantiru, intrat pe teren in locul accidentatului Morutan cu 7 minute inainte, reusea sa profite de eroarea a lui Pap. ...

Nu pandemia, ci golania ne alunga de la fotbal
Jucatorii lui Dinamo s-au temut sa nu fie inselati de DDB: "Nu va pacalim!"
Inca o teorie a conspiratiei in Liga 1: "Daca CFR pierde puncte, FCSB trebuie sa piarda si ea puncte. Casele de pariuri profita"
Iordanescu jr. si Petrea, facuti praf in direct: "Doua mascote de antrenori! E o tragedie ca unul dintre ei va lua titlul"
MM Stoica ataca arbitrii dupa pasul gresit facut de FCSB! Nu a iertat-o nici pe CFR: "S-au convins unii ca nu ne ocupam de mizerii! Nu acelasi lucru se poate spune despre altii"
FIFA, ajutoare pentru romani! Ce decizie a luat in privinta fotbalistilor pacaliti de cluburi
Dinamo, la mana justitiei: azi, Tribunalul poate decide lupta DDB - Cortacero!
Gigi Becali, acuzat dupa ce FCSB a ratat sansa sa revina pe locul 1: "Ii distruge pe jucatori!"
NOTE GSP: Un jucator de la FCSB, cel mai slab de pe teren! Doar doi jucatori s-au remarcat
Cornel Dinu, vehement dupa FCSB - Clinceni! Vedetele lui Becali, luate la rost: "Domnilor, ati fost jalnici!"
Dragomir spune ca FCSB a avut gol valabil cu Clinceni, in prelungiri: "Mana e la jumatate de metru in spatele liniei"
Ilie Poenaru are o dorinta: "Vreau scuze! Am demonstrat ceva in seara asta"