Genoa a mai transferat un fotbalist roman de mare viitor » Fotbalistul a fost prezentat oficial

publicat 2021-08-27 19:15:06 (Gazeta Sporturilor)

Genoa a mai transferat un fotbalist roman de mare viitor » Fotbalistul a fost prezentat oficial Tudor Neamtiu Ștefan, un pusti roman de doar 16 ani, a fost cumparat de Genoa, club care evolueaza in Serie A.  Tanarul este un produs al celor de la Hermannstadt. Michele Sbravati, un om important la academia genovezilor, a fost cel care l-a dorit pe pustiul din Romania. In urmatoarele luni, tanarul fotbalist va evolua la formatia "Primavera" a celor de la Genoa, noteaza presa din Italia. ...

Rapid - CFR Cluj 2-0. Ciprian Deac nu si-a menajat echipa: "Sa ne dam doua palme"
Ce a spus dupa meci Adrian Balan, eroul Rapidului cu CFR Cluj
Barcelona - Valencia, derby-ul etapei din La Liga » Ansu Fati egaleaza
Reactia lui Gigi Becali, la auzul vestii ca FCSB ar avea un nou infectat in echipa: "Nu se amana meciul, mai avem altii de rezerva"
Ionut Rada a analizat golul Rapidului din prima repriza
Ce gafa la golul Rapidului! Reluarile TV arata ce s-a intamplat in minutul 27 » Gabi Balint, uimit
S-au tinut de cuvant » Rapid, abandonata de galerie la meciul cu CFR Cluj
Chiar daca FCSB are 6 victorii la rand, Gigi Becali ramane nemultumit de jocul elevilor lui Iordanescu: "Daca nu joaca echipa, degeaba" + Ce spune de erorile de arbitraj din meciul cu Mioveni
Bayern Munchen, demonstratie de forta pe terenul lui Leverkusen » 5-0 inca de la pauza
Laszlo Balint, dupa UTA - FCU Craiova: "Sunt semne de intrebare. Am avut sansa, desi vorbisem ceva"
Flavius Stoican, increzator dupa primul meci pe banca Craiovei: "Sa avem aceeasi determinare, aceeasi dorinta si o sa vina rezultatele"
Gigi Becali, noi afirmatii controversate despre vaccin: "Sa bag o substanta care sa ma modifice genetic?! Ma supar pe ei daca se vaccineaza!"