Gol cum n-a vazut Ghencea » Portarul de la CSA Steaua, umilit de un pusti al Astrei cu o executie fabuloasa, direct din corner

publicat 2021-10-16 16:45:08 (Gazeta Sporturilor)

Gol cum n-a vazut Ghencea » Portarul de la CSA Steaua, umilit de un pusti al Astrei cu o executie fabuloasa, direct din corner Ionut Zaharia (18 ani), atacantul celor de la Astra, a marcat direct din corner in minutul 50 al partidei cu CSA Steaua, din runda cu numarul 10 a ligii secunde, la scorul de 1-0 pentru "militari". Programul si rezultatele complete din etapa cu numarul 10 a Ligii secunde CSA Steaua a dominat autoritar prima repriza a partidei cu Astra. A ratat din toate pozitiile, blocata de fiecare data de Sebastian Moroz. Portarul giurgiuvenilor a facut meciul carierei. ...

7 probleme estetice care pot fi rezolvate prin interventii de chirurgie plastica
De ce sa apelezi la experti in servicii imobiliare?
Presa turca lanseaza bomba: "Dennis Man a semnat cu Galatasaray"
Prima zi de exil pentru Steliano Filip si Cosmin Matei » Grupul renegatilor se mareste
Este pizza sanatoasa? Care sunt beneficiile sale asupra organismului
Oferta din Qatar pentru Razvan Lucescu » Al-Sadd il vrea pe antrenorul lui PAOK in locul lui Xavi
Pierdere grea pentru AC Milan inainte de duelul decisiv cu Liverpool: Pioli are 3 atacanti pe tusa! Cum se califica rossonerii in optimile Ligii
Presedintele lui Radu Dragusin de la Sampdoria, dupa gratii! Pentru ce a fost arestat
Gigi Becali lauda deciziile arbitrului Marian Barbu din meciul cu UTA: "La revedere, 11 metri!" + Ataca CFR-ul: "Prea s-au invatat sa fure"
Champions League // Match Preview AC Milan - Liverpool
Laurentiu Reghecampf, inaintea duelului cu FC Botosani: "Trecem printr-o perioada dificila, dar mergem la Botosani sa luam cele 3 puncte"
Cele mai tari citate ale lunii decembrie 2021 in sport
E gata! Ion Țiriac a vandut turneul de la Madrid: "Tranzactia se va incheia in primul trimestru al anului 2022"
"Nu m-am uitat, nu ma intereseaza" » Explicatii jenante pentru pasa neregulamentara care a provocat scandalul de la FCSB - UTA