HERMANNSTADT - FCSB // Contre la FCSB! Helmuth Duckadam, replica taioasa catre Bogdan Vintila: "Ar trebui sa fie treaba lui"

publicat 2019-10-26 10:45:05 (Gazeta Sporturilor)

HERMANNSTADT - FCSB // Contre la FCSB! Helmuth Duckadam, replica taioasa catre Bogdan Vintila: Helmuth Duckadam, presedintele de imagine al celor de la FCSB, i-a atras atenti antrenorului Bogdan Vintila, dupa declaratia acestuia.  FC Hermannstadt si FCSB se joaca astazi, de la ora 20:30, intr-un meci din etapa a 14-a din Liga 1. Partida va fi liveTEXT pe GSP.ro, TV Telekom Sport, TV Digi Sport si Look Sport.  "Eu nu ma gandesc la jucatorii care merg la nationala. ...

ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Ungaria nu e prima victima! Cristina Neagu a mai condus Romanie spre o revenire senzationala
CM Handbal // Ana Maria Iuganu, handbalista Romania: "Ma bucur de victoria noastra"
CM Handbal // Denisa Dedu si Sonia Seraficeanu, reactie dupa victoria romaniei
CM Handbal // Laura Pristavita, handbalista Romania: "Niciodata sa nu renunti"
CM Handbal // Crina Pintea, reactie dupa victoria la limita a romaniei: "Am avut incredere ca o sa inscrie Cristina"
ROMANIA - UNGARIA 28-27, CORESPONDENȚA DIN JAPONIA // VIDEO Laura Pristavita dezvaluie ce s-a intamplat la pauza: "Ne-am dat seama ca e ultima noastra sansa!"
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Kim Rasmussen, antrenorul Ungariei, furios pe arbitraj: "A fost o rusine ce s-a intamplat in ultimele minute!"
ROMANIA - UNGARIA 28-27 // Kim Rasmussen, la pamant dupa esecul dramatic: "E cel mai dezamagitor meci din cariera! Mi-e rusine, sunt dezamagit de mine!"
Betano ofera cote pentru show-urile live de la Vocea! Marii favoriti la trofeu
Pe cine a votat Sergiu Hanca pentru superlativele GSP
Sergiu Hanca, poveste cu Moldoveanu: "In 5 minute poti sa intri si sa dai gol"
Sergiu Hanca vorbeste despre mentalitatea la juniori: "In Romania, daca dai 2, 3 goluri, esti ridicat in slavi"
Dupa Emery potopul » Cel mai prost sezon al lui Arsenal din 1977!
Mesajul Mariei Torok pentru tricolorele din Japonia: "Va doresc mult, mult succes"
Maria Torok: " O sa avem un meci foarte greu cu Ungaria"