Ion Craciunescu a elucidat fazele controversate din Gaz Metan - Farul » Doua decizii eronate

publicat 2021-11-29 20:15:09 (Gazeta Sporturilor)

Ion Craciunescu a elucidat fazele controversate din Gaz Metan - Farul » Doua decizii eronate Fostul mare arbitru Ion Craciunescu a analizat fazele controversate din partida Gaz Metan Medias - Farul, incheiata 1-1. Acesta e de parere ca ambele decizii ale lui Iulian Calin au fost eronate.  Farul a primit un penalty intens contestat de gazde in prelungirile partidei, in urma unui duel intre De Moura si Adi Petre. Ion Craciunescu spune ca lovitura de pedeapsa nu trebuia dictata.  "Vad o lovitura genunchi in genunchi. ...

FC Voluntari - Gaz Metan Medias, in etapa #23. Echipe probabile + cele mai tari cote
Mihai Stoica e suparat din cauza posibilei plecari de ultima ora de la FCSB: "Nu pot sa-l opresc, dar pe mine m-ar durea mult"
Portarul Ecuadorului, lovitura de arte martiale asupra lui Matheus Cunha » Atacantul lui Atletico s-a ales cu mai multe rani in zona gatului
Clinceni - Farul, in AER: "Nu cred ca jucam meciul"
Cartu a intrat in direct dupa 1-3 cu Sepsi: "Inadmisibil! Sa-l vedem pe Reghe saptamana asta"
Mihai Stoica s-a enervat in direct: "Nu se poate asa ceva! Lasa-ne! Iti multumim frumos pentru participare"
Denis Alibec a plecat de la CFR Cluj » Cu cine a semnat
"Ne-a dat peste cap!" » Reghecampf a gasit cauza esecului + de ce l-a schimbat dupa 20 de minute pe Nistor
Cristiano Bergodi si-a invins clar fosta echipa: "Meci extraordinar"
Spania a dat peste cap toate planurile danezilor si s-a calificat in a 4-a finala consecutiva de Campionat European
Luis Diaz, aproape de un transfer la Liverpool » "Cormoranii" au facut o oferta de 65 de milioane de euro pentru vedeta lui Porto
Capitanul Universitatii Craiova: "Am fost din alt film! Edi Iordanescu n-a avut ce sa vada la noi!"
Mihai Pintilii, dorit de Edi Iordanescu in staff-ul echipei nationale! Lipsa licentei ar putea fi o piedica
Scrisoarea unui naiv catre Elvir Koljic
Derby de Romania nu tine niciodata cont de clasament! Cum arata cotele Betano pentru marele derby