Jose Mourinho s-a calificat in prima finala cu Tottenham

publicat 2021-01-06 11:00:09 (Gazeta Sporturilor)

Tottenham s-a calificat in ultimul act al Cupei Ligii Angliei, dupa 2-0 cu Brentford, iar Jose Mourinho se pregateste de prima finala cu formatia din nordul Londrei si de a 16-a din cariera.  Moussa Sissoko a deschis scorul in minutul 12, cu o lovitura de cap, si a marcat primul sau gol dupa o pauza de un an. Ultima data cand a punctat mijlocasul francez a fost in decembrie 2019, cand a inchis tabela in victoria cu 5-0 contra celor de la Burnley. ...

Centrul Medical Maria: Terapia in camera hiperbara recomandata pentru recuperarea si tratarea infectarii cu virusul SARS-CoV-2
Cum alegi costumul de ginere si ce variante ai la dispozitie?
Cum l-a ajutat psihiatrul pe Jordan Henderson + problemele prin care a trecut inainte de a o duce pe Liverpool pe culmile succesului
37 straini, 471 selectii, 16 trofee » Care e cel mai titrat antrenor strain de dupa Revolutie + De ce a fost nedreptatit Zenga
Pune tusea la colt cu Imunotus
Baskanul lui Rize are incredere in Șumudica
Razvan Burleanu lanseaza acuzatii dure la adresa LPF: "Vor control pe arbitraj, pentru a-l tranzactiona in interesul vreunei echipe"
Serie A // Match Preview Spezia - Parma
Flow Velocity Wind - cel mai rapid pantof de alergare produs de Under Armour pana acum
EXCLUSIV VIDEO Robert Ilyes, antrenor-jucator la 47 de ani: "Ne doare cand auzim scandari xenofobe! Traim in Romania, muncim si platim impozite aici!" + povesti savuroase cu George Copos
Federatia lui Dedu continua politica pumnului in gura!
Hanescu isi aminteste de victoria contra lui Nadal: "L-am batut inainte sa castige Roland Garros, dar nu apare in statistici"
EXCLUSIV VAR-ul, tot mai departe de Liga 1! Ce e marturisit azi Razvan Burleanu in Comitetul Executiv
Recordul incredibil stabilit de o echipa de volei din Italia in sportul mondial!
Unul dintre copiii lui Ilie Dumitrescu ar fi fost acuzat de trafic de cocaina! Ce scrie in rechizitoriul DIICOT