Laptopul potrivit pentru scoala online: trei modele ASUS pentru elevi

publicat 2021-09-17 14:45:08 (Gazeta Sporturilor)

Laptopul potrivit pentru scoala online: trei modele ASUS pentru elevi Noul an scolar, abia inceput, vine din nefericire cu aceleasi provocari ca si cel anterior, cu perioade in care scoala se va desfasura online, la distanta de colegi si profesori, deci cu multe momente in care elevii vor depinde de un laptop pentru participarea la aceste lectii si pentru realizarea temelor de casa. ...

Reactia lui Gigi Becali, la auzul vestii ca FCSB ar avea un nou infectat in echipa: "Nu se amana meciul, mai avem altii de rezerva"
Ionut Rada a analizat golul Rapidului din prima repriza
Ce gafa la golul Rapidului! Reluarile TV arata ce s-a intamplat in minutul 27 » Gabi Balint, uimit
S-au tinut de cuvant » Rapid, abandonata de galerie la meciul cu CFR Cluj
Chiar daca FCSB are 6 victorii la rand, Gigi Becali ramane nemultumit de jocul elevilor lui Iordanescu: "Daca nu joaca echipa, degeaba" + Ce spune de erorile de arbitraj din meciul cu Mioveni
Bayern Munchen, demonstratie de forta pe terenul lui Leverkusen » 5-0 inca de la pauza
Laszlo Balint, dupa UTA - FCU Craiova: "Sunt semne de intrebare. Am avut sansa, desi vorbisem ceva"
Flavius Stoican, increzator dupa primul meci pe banca Craiovei: "Sa avem aceeasi determinare, aceeasi dorinta si o sa vina rezultatele"
Gigi Becali, noi afirmatii controversate despre vaccin: "Sa bag o substanta care sa ma modifice genetic?! Ma supar pe ei daca se vaccineaza!"