Mario Camora, gest incredibil in Jablonec - CFR Cluj » Hent intentionat la cativa centimetri de poarta lui Balgradean

publicat 2021-09-16 23:30:08 (Gazeta Sporturilor)

Mario Camora, gest incredibil in Jablonec - CFR Cluj » Hent intentionat la cativa centimetri de poarta lui Balgradean Mario Camora (34 de ani) a fost eliminat in minutul 50 al partidei dintre Jablonec si CFR Cluj, la scorul de 0-0, pentru un hent intentionat la cativa centimetri de linia portii lui Cristian Balgradean. Fundasul stanga a vazut si cartonasul rosu.  Toate detaliile despre Jablonec - CFR, AICI! Programul tuturor partidelor din Conference League CFR Cluj a fost de nerecunoscut in prima repriza a partidei cu Jablonec, ocupanta locului 11 in Cehia. ...

Rapid, singura impotriva campioanei » 3 metode prin care poate depasi diferenta fata de CFR Cluj
Formula 1 a anuntat calendarul pentru sezonul 2022! Numar record de curse + Patru locatii istorice revin
S-a stabilit finala Indian Wells » Cum poate fi afectata Simona Halep
Cornel Dinu, vehement dupa infrangerea lui Dinamo cu Gaz Metan: "O zdreanta de echipa! Cel mai bun om a fost arbitrul"
Topul portarilor de la primele 5 clasate » Cristi Balgradean, o forta. Andrei Vlad, o deziluzie!
CFR Cluj risca depunctarea! Ce suma trebuie sa achite pana luni
Doi dinamovisti de nota 3! Cat a primit Ronaldo Deaconu dupa prestatia de exceptie
Vedeta lui Dinamo, aratata cu degetul dupa infrangere: "Dispare din joc! Poate nu-i convine postul"
Basarab Panduru se ia de un dinamovist dupa Gaz Metan - Dinamo: "Cine il invata? Are problema asta de la inceput"
Declaratia serii dupa Gaz Metan - Dinamo: "Antrenorul ne terorizeaza la fiecare antrenament!"
Ilie Poenaru a dezvaluit revelatia lui Ronaldo Deaconu: "Anul trecut ce faceai?!"
Dinamo, pusa la zid in direct: "Mai slaba nu a fost niciodata!"
Mircea Rednic, bilant horror! E subordonat de un antrenor fara licenta Pro
Ronaldo Deaconu, goluri exceptionale in Gaz Metan - Dinamo: "Exact ca Gica Hagi"
Eroare mare de arbitraj in Gaz Metan - Dinamo! Penalty neacordat in prima repriza