Mbappe a facut spectacol dupa prelungirea contractului. Neymar la golul 100 pentru PSG

publicat 2022-05-22 12:31:13 (OnlineSport)

Mbappe a facut spectacol dupa prelungirea contractului. Neymar la golul 100 pentru PSG Campioana Frantei si-a luat la revedere de la fani cu un succes la scor impotriva lui Metz, 5-0.

Alte stiri de la OnlineSport:
Accident teribil pentru Zhou, salvat de halou la Silverstone
Accident urat in debutul cursei de la Silverstone. Unul dintre piloti a ajuns cu rotile in sus (VIDEO)
Tragedie evitata in Formula 2. Sistemul halo i-a salvat viata lui Roy Nissany
De ce a ramas Anton Petrea la FCSB si care sunt obiectivele noului sezon
Pariati pe cursa de F1 de la Silverstone. Verstappen, favorit la victorie
FCSB, victorie la scor de maidan in amicalul cu Zimbru Chisinau
A fost anuntat programul primelor doua etape din Superliga
Simona Halep si-a aflat adversara din optimi la Wimbledon. Au mai jucat o singura data
Surpriza de proportii la Wimbledon. Lidera mondiala eliminata in turul 3 de o veterana a circuitului
Prima victorie pentru Fabio Jakobsen in Turul Frantei. In 2020 a vazut moartea cu ochii!
Avertisment lansat de Simona Halep pentru adversarele de la Wimbledon
Primul pole position din cariera pentru Carlos Sainz
A murit o legenda a clubului Glasgow Rangers. In 1995 a luat un super gol pe Ghencea de la Daniel Prodan
O vara saraca. Erling Haaland nu prinde nici macar topul zece al celor mai scumpe transferuri din istorie
Dinamo pierde primul amical dupa retrogradarea in Liga 2. Primul transfer ameninta deja cu plecarea