Meci de cosmar pentru Chiriches! Pus pe jos de Lautaro Martinez la primul gol, apoi autogol si accidentare inintea pauzei!

publicat 2020-11-28 17:00:18 (Gazeta Sporturilor)

Meci de cosmar pentru Chiriches! Pus pe jos de Lautaro Martinez la primul gol, apoi autogol si accidentare inintea pauzei! Vlad Chiriches nu poate fi constant in evolutii in Serie A. Laudat la ultimul meci la Sassuolo, 2-0 cu Hellas Verona, in care a fost printre cei mai buni jucatori ai oaspetilor, fundasul roman a prins o zi extrem de slaba cu Inter.  Vlad Chiriches risca sa nu mai joace deloc in 2020! Titularizat din nou de antrenorul Roberto De Zerbi, capitanul nationalei si-a inceput seria erorilor in minutul 4. ...

Gica Popescu dupa Viitorul - FCSB 2-2: "Daca vrei gazon de calitate, trebuie sa faci eforturi financiare"
Ionut Rada, analiza ampla dupa Viitorul - FCSB 2-2: "Nu a fost hent la Dussaud"
Victor Becali la GSP Live » Urmareste emisiunea AICI
Steliano Filip e liber de contract! EXCLUSIV Ce spune despre revenirea la Dinamo: "Mai sunt si alte echipe"
FOTO Oficialii celor de la FCSB, surprinsi vorbind la telefon in pauza meciului cu Viitorul! Reactia lui Basarab Panduru: "Argaseala poate scrie o poezie"
Meciul zilei la Mondialul din Egipt: Ungaria invinge Germania 29-28 si merge cu punctaj maxim mai departe!
Denise Rifai l-a intrebat pe Cristi Borcea daca ar legaliza poligamia in Romania » Ce a raspuns fostul finantator al celor de la Dinamo
Viitorul - FCSB 2-2. Scuza gasita de Florin Tanase si Ovidiu Popescu + Andrei Vlad, sincer: "Sunt frustrat!"
Cristiano Ronaldo, inapoi pe Old Trafford? Ce detaliu au observat fanii celor de la Manchester United
Viitorul - FCSB 2-2. Toni Petrea asteapta un transfer pentru un post-cheie: "N-as spune nu" + revenire importanta la antrenamente
Sepsi SIC, start lansat in grupele Eurocup la baschet feminin
FOTO ȘOC! Cum arata Fernando Torres la un an si jumatate de la retragere
LPF vrea ca fotbalistii din Liga 1 sa fie introdusi in etapa secunda de vaccinare impotriva Covid-19: "Vom solicita asta Guvernului"