Meciul perfect

publicat 2022-07-04 21:45:10 (Gazeta Sporturilor)

Meciul perfect Simona a fost impecabila in fata Paulei Badosa, aratand o liniste care seamana cu aceea dinainte de finala cu Serena din 2019. Sa ne tinem totusi respiratia! Probabil ca asa arata meciul perfect. Dar meciul perfect nu este un cadou, este o rasplata. 59 de minute, doar 59!, de tenis curat. Atenta, concentrata, calma. Ei, nu chiar tot timpul, o stim pe Simona. Se alimenteaza si din adversitate. Inclusiv fata de ea insasi.  O victorie frumoasa, cu stil. ...

Adrian Mititelu, primele dezvaluiri din penitenciar: "Cumplit! Intr-o celula de 3x3, toti tipau, urlau" » Cu ce se ocupa dupa gratii
Meciuri - "cheie"
FCSB se pregateste sa vanda inca un titular? Mutarea facuta de Becali
Razvan Zavaleanu da cartile pe fata in cazul lui Mohammad Murad: "Nu suntem implicati in nicio negociere. Nu ne-a cerut niciun fel de document"
Atac la sefii Stelei: " E o rusine ce se intampla acum! Cred ca a fost doar o razbunare pe Becali"
Mutu primeste o veste buna! Rapid a recuperat doi jucatori
Doi jucatori in pericol! Pe cine risca FCSB sa piarda pentru play-off-ul Conference League
Adrian Mititelu la GSP LIVE » Urmareste emisiunea aici
Seara MAGICA pentru Mircea Lucescu » Dinamo Kiev s-a calificat dramatic in play-off-ul Champions League
Rangers si Ianis Hagi, pas urias spre grupele Ligii Campionilor! Revenire magnifica a scotienilor + cu cine joaca in play-off
Cum poate sa arate gazonul pe Cluj Arena, dupa festivalul Untold
Atanas Trica, declaratii dupa Steaua - Metaloglobus: "Da, mi-a stricat putin debutul"
Daniel Oprita dupa egalul cu Metaloglobus: "Trebuia sa fie 2-0 in primul sfert de ora. Sunt suparat, dar am jucat fotbal"