Mihai Stoica, reactie surprinzatoare dupa ce Prunea l-a umilit pe Octavian Popescu: "Și eu am fost un imbecil"

publicat 2021-09-15 19:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Mihai Stoica, reactie surprinzatoare dupa ce Prunea l-a umilit pe Octavian Popescu: Mihai Stoica, managerul general al celor de la FCSB, si-a expus punctul de vedere dupa iesirea incalificabila pe care Florin Prunea a avut-o la adresa tanarului Octavian Popescu (18 ani).  Oficialul ros-albastrilor a refuzat sa-i ofere un raspuns lui Prunea si afirma ca filmarea respectiva, facuta in vestiarul ros-albastrilor dupa victoria cu Dinamo, n-ar fi trebuit sa devina publica. ...

Reactia lui Gigi Becali, la auzul vestii ca FCSB ar avea un nou infectat in echipa: "Nu se amana meciul, mai avem altii de rezerva"
Ionut Rada a analizat golul Rapidului din prima repriza
Ce gafa la golul Rapidului! Reluarile TV arata ce s-a intamplat in minutul 27 » Gabi Balint, uimit
S-au tinut de cuvant » Rapid, abandonata de galerie la meciul cu CFR Cluj
Chiar daca FCSB are 6 victorii la rand, Gigi Becali ramane nemultumit de jocul elevilor lui Iordanescu: "Daca nu joaca echipa, degeaba" + Ce spune de erorile de arbitraj din meciul cu Mioveni
Bayern Munchen, demonstratie de forta pe terenul lui Leverkusen » 5-0 inca de la pauza
Laszlo Balint, dupa UTA - FCU Craiova: "Sunt semne de intrebare. Am avut sansa, desi vorbisem ceva"
Flavius Stoican, increzator dupa primul meci pe banca Craiovei: "Sa avem aceeasi determinare, aceeasi dorinta si o sa vina rezultatele"
Gigi Becali, noi afirmatii controversate despre vaccin: "Sa bag o substanta care sa ma modifice genetic?! Ma supar pe ei daca se vaccineaza!"