Mii de comentarii si reactii din partea sirienilor, dupa ce Al Mawas a inscris primul gol pentru FC Botosanm

publicat 2021-01-27 16:30:27 (Gazeta Sporturilor)

Mii de comentarii si reactii din partea sirienilor, dupa ce Al Mawas a inscris primul gol pentru FC Botosanm Al Mawas a marcat primul gol pentru FC Botosani in partida cu Academica Clinceni, iar fanii sai din Siria au luat cu asalt pagina oficiala de Facebook a clubului. Mahmoud Al Mawas, vedeta siriana a celor de la FC Botosani, a restabilit egalitatea in minutul 27, dupa ce a patruns in careu si a inscris printre picioarele lui Nichita Patriche, cu un sut in diagonala. direct in plasa portii aparate de Octavian Valceanu. ...

Incidente la derby-ul PSV - Ajax: insulte intre capitani, Tadic lovit in cap de ultrasii gazdelor!
Probleme pentru Toni Petrea » Nu se va putea baza pe vedeta echipei la urmatorul meci!
Duckadam critica jocul prestat de FCSB cu Botosani: "Acolo sunt probleme"
Un star din MMA se implica in scandalul dintre Ibrahimovic si LeBron James: "Esti marioneta Chinei! Esti groaznic"
NOTE GSP: Coman, printre cei mai slabi de la FCSB in meciul cu Botosani! Cine a impresionat + ce jucator a luat 2
Elias Bucurica negociaza pentru Dinamo! Clubul a intrat in faza "ultras"
Gigi Becali continua sa-l apere pe Coman: "Nu exista puscarie pentru asta! Avocatii au inceput sa rada" » Cum ar fi luat Florinel permisul
Mihai Stoica se revolta! Oficialul FCSB ataca dupa meciul cu Botosani: "Rautate sau prostie?"
CFR Cluj - FC Arges, liveTEXT de la 20:30 » Campioana infrunta revelatia din 2021! Echipe probabile + cote
Poli Iasi - FC Voluntari, liveTEXT de la 17:30 » Moldovenii, cu un nou principal in act! Echipe probabile + cote
Gigi Becali, ironic in direct: "A fost aranjament cu Iftime. I-am dat 50.000 de euro lui Șeroni"
De ce a iesit Harut la pauza? Gigi Becali s-a amuzat copios: "Nu v-a spus antrenorul"
EXCLUSIV Valeriu Iftime si-a distrus un fotbalist, dupa esecul cu FCSB: "Face multa figuratie! Nu mai e al meu"
FOTO Mircea Lucescu a luat un avans important in lupta pentru titlu! Surpriza uriasa in Ucraina
Duckadam a tresarit cand a vazut echipa de start a celor de la FCSB: "E pedepsit, nu mai prinde echipa"