Mircea Lucescu obtine 3 puncte pretioase in Ucraina! Dinamo Kiev ramane pe prima pozitie in campionat

publicat 2020-11-28 19:15:14 (Gazeta Sporturilor)

Mircea Lucescu obtine 3 puncte pretioase in Ucraina! Dinamo Kiev ramane pe prima pozitie in campionat Dinamo Kiev, echipa antrenata de Mircea Lucescu (75 de ani), s-a impus cu 2-0 intr-un meci cu Vorskla din etapa #11 a campionatului din Ucraina. Meciul a fost spectaculos, cu cartonase rosii de ambele parti si gol anulat de video-arbitraj. Tsygankov a deschis scorul pentru gazde in minutul 14, dupa ce Verbic i-a intors mingea excelent, iar 3 minute mai tarziu Dinamo celebra din nou. ...

Lazio - Parma, liveTEXT ACUM ┬╗ Valentin Mihaila, titular in "optimile" Cupei Italiei
Cosmar fara sfarsit pentru Alibec! Cat de grava e ultima accidentare
Cat de grava e accidentarea lui Denis Alibec ┬╗ Jucatorul lui Dan Petrescu merge la Barcelona sa afle daca are nevoie de operatie
EXCLUSIV Nicolae Badea negociaza pentru achizitii la Dinamo! Pe cine a sunat fostul presedinte al "cainilor"
FCSB. Ilie Dumitrescu si Marica ii recomanda lui Becali sa faca 3 achizitii: "In rest, sunt acoperiti pe toate posturile"
Adrian Mititelu Jr. si Pavel Badea, dupa aparitia motivarii in dosarul numelui si siglei Universitatii Craiova
Veste uriasa pentru Mihai Rotaru! Patronul Craiovei din Liga 1 a scapat de urmarirea penala
Gigi Becali a anuntat noul "nouar" al lui FCSB, dupa plecarea lui Sergiu Bus: "O sa iau 100 de milioane pe el"
Anunt in direct! El l-ar putea inlocui pe Zidane la Real Madrid: "Lucrurile se intampla chiar acum! Perez e disperat sa-l aduca"
FOTO Tribune pline cu oameni de zapada, la un meci din Liga 1: "Hai, la munca!"
Paula Badosa, prima jucatoare care confirma infectarea cu COVID-19 la Melbourne: "Ma simt rau si am simptome"
FCSB. Ton Petrea a anuntat cand revine Morutan + noutati despre Nedelcu
S-a infectat in Turcia? ┬╗ Cazul Pantaru starneste 4 controverse
S-a infectat Pantaru in Turcia?! Gazeta are 4 intrebari pentru oamenii de la FCSB
Pogba a adus victoria lui United, dar nici lui nu i-a venit sa creada: "Nu ma asteptam de la stangul meu"