Momentul ratat de camerele TV » Ce s-a intamplat dupa golul marcat Hanca in derby-ul cu FCU Craiova

publicat 2022-08-07 22:45:10 (Gazeta Sporturilor)

Momentul ratat de camerele TV » Ce s-a intamplat dupa golul marcat Hanca in derby-ul cu FCU Craiova Sergiu Hanca (30 de ani), mijlocasul celor de la CS Universitatea Craiova, a marcat din penalty in prelungirile primei reprize a derby-ului cu FCU Craiova, la scorul de 1-0 pentru formatia lui, apoi a declansat un mic meleu.  FCU Craiova a fost formatia mai activa in primele 45 de minute ale derby-ului de pe "Ion Oblemenco", dar a fost pedepsita din doua lovituri de la 11 metri, transformate de Andrei Ivan si de Sergiu Hanca. ...

FRF a luat decizia finala » Ce se intampla cu Edi Iordanescu: "Acelasi lucru ar fi patit si Boloni"
E bine, e foarte bine, cade Jackpotu' pe tine
Solutiile digitale flexibile la locul de munca asigura cresterea pe termen lung
Romania U21 si Țarile de Jos U21 se intalnesc intr-un meci amical » Echipe probabile + cote
Romania U19 - Austria U19 » Nationala lui Pelici joaca ultima sansa sa prinda Turul de Elita pentru EURO 2023
Rivala Simonei Halep isi anunta intoarcerea in tenis: "Acolo vreau sa joc"
Incepe play-off-ul Cupei Romaniei » 5 partide sunt programate azi
Piturca a comentat retrogradarea Romanie in Liga C: "Poate asa mai batem si noi pe cineva"
O eroare Google a ghicit cine sunt finalistele World Cup 2022. Ce doua supernationale a selectat
Becali il testeaza deja pe Omrani » De ce noul atacant de la FCSB e expus
PCH planuieste sa scape de Șerdean si Nicolae Badea » Ce plan a pus la punct pentru viitorul lui Dinamo
Bosnia, umarul de plans al Romaniei
Meciul care l-a socat pe Victor Piturca: "E o diferenta atat de mare. N-am ajuns de 5 ori la poarta"
Jucatorul aratat cu degetul lui Romania - Bosnia: "Are un handicap foarte mare!" » Cine au fost remarcati