Nae Constantin le raspunde celor de la Rapid: "Și eu mai spun lucruri traznite la cald"

publicat 2022-08-14 16:00:10 (Gazeta Sporturilor)

Nae Constantin le raspunde celor de la Rapid: Nae Constantin, antrenorul Petrolului, a vorbit dupa victoria echipei sale cu Rapid, scor 1-0, in etapa #5 din Liga 1. Constantin le-a raspuns rapidistilor, care l-au acuzat de anti-fotbal. Antrenorul Petrolului a vazut meciul din tribuna, fiind suspendat. Nae Constantin: "3 zile ne aparam cu Rapid si nu luam gol" "Și eu mai spun lucruri traznite la cald. ...

Costel Enache, declaratii dupa infrangerea cu Dinamo: "Nu am reusit sa ajung la mintea jucatorilor"
Ovidiu Burca, declaratii dupa Dinamo - Unirea Slobozia 1-0: "Lucrurile incep sa capete o forma"
CORESPONDENȚA GSP DIN DANEMARCA / Imagini cu arena unde FCSB va juca impotriva celor de la Silkeborg
Ce il tine pe Mario Nicolae departe de Romania: "Citesc presa. Ne dam prea mult cu parerea!"
Mario Nicolae, despre experienta sa in Danemarca: "Aici fotbalul este diferit"
Previziunile lui Mario Nicolae pentru Silkeborg - FCSB: "Le va fi greu"
Fostul oficial de la Dinamo lucreaza acum la un club danez si "vinde" cateva ponturi FCSB-ului: "Silkeborg e favorita, dar..."
Gheorghe Mihali, invitatul zilei la GSP Live. Urmareste emisiunea aici
Seara de cosmar pentru portarul lui Sporting » Serie de gafe si eliminare in doar 10 minute
Liga Campionilor, etapa #3 » Tatarusanu, anuntat titular in meciul serii! Programul complet si echipele probabile
Scandal in Inter - Barcelona » Presa din Spania, revoltata: "Incredibil! E hent clar! Trebuia sa dicteze penalty"
Duckadam pune tunurile pe un jucator de la FCSB: "Daca voia sa joace cu adevarat, cred ca ajungea la un acord cu Gigi Becali sa plece"
Ce ii asteapta pe cei de la FCSB in duelul cu Silkeborg: "Doamne, e bine sa iesi intreg!"
O bucurie prea mare pentru o victorie asa mica?