NAPOLI - AC MILAN 2-2 // FOTO Meci spectaculos in Serie A, cu 4 goluri si un "rosu" » Rezumatul VIDEO

publicat 2020-07-13 09:00:17 (Gazeta Sporturilor)

NAPOLI - AC MILAN 2-2 // FOTO Meci spectaculos in Serie A, cu 4 goluri si un Napoli si AC Milan au remizat, scor 2-2, la finalul unui meci spectaculos care a contat pentru etapa cu numarul 32 din Serie A. "Diavolul" a deschis scorul in minutul 15. Theo Hernandez l-a invins pe Ospina cu un voleu superb din partea stanga. Pana in minutul 60 insa, Napoli a intors scorul. +1 FOTO Di Lorenzo a sunat revenirea in minutul 34, reusind sa marcheze la capatul unei faxe fixe. ...

Benfica incepe revolutia: un nou antrenor si trei jucatori importanti dintr-o lovitura! E gata sa mai faca o achizitie tare
Mircea Badea a mizat o suma mare in meciul Metrens - Pliskova! Ce a pus la 5-5 in primul set + pariul pentru meciul Halep - Begu
DINAMO. Primul jucator care poate semna cu Dinamo in era spaniola: "Am primit o propunere" » Cand se poate decide totul
Halep - Begu: Pont in cota 1.93 pentru semifinala romaneasca de la Praga
EXCLUSIV Spaniolii, luati iar la rost: "Ori sunt naivi, ori e cacealma tipic romaneasca!" » Acuzatii: "Apelam la "Horia, Closca si Crisan"
EXCLUSIV / Giovanni Becali a fost arestat la Bogota: "M-am batut in aeroport cu politia! Șapte frati pentru sapte surori. Bataie, bataie!"
Culmea! Scenariu horror pentru Barcelona: catalanii vor fi pusi serios la cheltuiala, daca Bayern ia Champions League
Pretul lui Budescu: un sfert din bugetul lui Dinamo! Ce suma cere Ioan Niculae
VIDEO + FOTO Florin Prunea, mesaj pentru investitorii spanioli de la Dinamo: "Sper sa faca mai mult decat fostul actionar!"
Manchester City - Lyon, liveTEXT de la 22:00 » Astazi vom cunoaste ultima semifinalista din Liga Campionilor!
"Eram singur, in Zona Mortii, cu o prezenta langa mine. Poate a fost ingerul meu pazitor" » O marturie cutremuratoare a unui alpinist roman in Himalaya
Cristi Ganea, prezentat la Aris Salonic de un campion european! Ce salariu are internationalul roman
EXCLUSIV Hermannstadt incepe campania de achizitii in forta! Au transferat un fotbalist trecut pe la FCSB
Irina Begu, in semifinale la Praga! Duel cu Simona Halep in penultima faza a competitiei
Man. City - Lyon: Pontul tipsterilor Gazetei pentru ultimul sfert de finala