Ne asteapta meciuri de foc in optimile si sferturile Mondialului + ultima etapa din grupele Cupei

publicat 2022-12-05 03:30:09 (Gazeta Sporturilor)

Ne asteapta meciuri de foc in optimile si sferturile Mondialului + ultima etapa din grupele Cupei Am adunat pentru voi in acest newsletter cele mai importante evenimente sportive ale saptamanii care abia a inceput. Urmeaza meciuri de foc in Qatar, unde se vor disputa ultimele optimi si sferturile de la Campionatul Mondial, ultima etapa din grupele inedite ale Cupei Romaniei, plus dueluri tari pentru Dinamo, Rapid si CSM Bucuresti in Liga Campionilor. Totul, mai jos. LUNI, 5 decembrie CM 2022 / 17:00 / Optimi: Japonia - Croatia. ...

Și-a luat gandul de la play-off? Patronul lui Sepsi, resemnat la interviuri + Ce l-a indignat: "Daca nu aplicam regulamentul, de ce mai exista?"
Șefii lui CFR Cluj, la cald dupa infrangerea cu FCSB: "Nu suntem ingrijorati" » Detalii despre problemele cu nocturna
FC Botosani - Petrolul Ploiesti » Moldovenii cauta a treia victorie consecutiva! Echipele probabile si cele mai tari cote
CFR CLUJ - FCSB 0-1 / Deian Sorescu: "Terenul a fost cat de cat ok. Sunt 3 puncte foarte importante"
Edjouma a dezghetat derby-ul dupa o faza spectaculoasa » Francezul a reusit golul #10 in Liga 1
CFR CLUJ - FCSB 0-1 / Andrei Cordea: "Fata de anul trecut, acum suntem uniti! Cantonamentul ne-a ajutat foarte mult"
Dan Petrescu, reactie necaracteristica dupa esecul cu FCSB: "Suntem vulnerabili?"
Concluzia lui Pintilii dupa CFR Cluj - FCSB: "Am venit sa luam cele 3 puncte si le-am luat"
CFR CLUJ - FCSB 0-1 / Jucatorii ros-albastrii au declansat fiesta pe teren
CFR CLUJ - FCSB 0-1 / Ștefan Gadola: "Un egal era mai echitabil" + De ce a picat nocturna inaintea meciului
SUPERLIGA / Malcom Edjouma, gol de 3 puncte in derby-ul cu CFR Cluj
Gigi Becali s-a abtinut: premiera la FCSB dupa 3 luni! "A fost echilibrat si intelept"
Tavi Popescu, suspendat din cauza gestului facut dupa inlocuire! Coltescu n-a avut mila
Congelatorul din Gruia » Anuntul facut de crainic in timpului derby-ului CFR - FCSB: "Va rugam!"