Oltenii cheama fanii la stadion pentru derby-ul cu FCSB: "Familia Știintei se reuneste pentru o noua batalie importanta"

publicat 2021-11-28 08:19:42 (Gazeta Sporturilor)

Oltenii cheama fanii la stadion pentru derby-ul cu FCSB: Oficialii Universitatii Craiova suna mobilizarea inaintea derby-ului cu FCSB si ii cheama pe fani la meci, chiar daca acestia vor putea fi prezenti pe stadion o singura repriza. CS Universitatea Craiova - FCSB se joaca astazi, de la ora 20:15, liveTEXT pe GSP.ro si in direct la Look+, Digi Sport si TV Telekom Sport. Partida va fi analizata inainte, la pauza si la final in trei editii speciale GSP Live. "Este despre noi. ...

Gafa URIASA de arbitraj la Pitesti: gol anulat ERONAT pentru Dinamo in repriza secunda!
Sonja, olimpica de la 11 ani
"Cainii", ironizati la Pitesti: "Cat timp cooperativa functioneaza, Dinamo nu retrogradeaza!"
Oscar, prima reactie despre posibilul transfer la Barcelona: "Partile au luat legatura"
Steliano Filip a intrat in direct la TV, cu 30 de minute inaintea meciului cu FC Arges: "Nu sunt lasat sa plec!" + amenintari socante primite din partea suporterilor
Ce se intampla cu Billel Omrani » Anuntul celor de la CFR Cluj: "Cand este in ultimele sase luni, poate sa decida ce vrea"
Ioan Neculaie, fostul patron de la FC Brasov, se intoarce in inchisoare! Decizia e definitiva
Dinamo face spectacol pe piata transferurilor » Dupa jucatorii de la CFR, aduce si un fotbalist de la Craiova
Ioan Neculaie, fostul patron de la FC Brasov, se intoarce in inchisoare!
Decizia drastica a lui Becali a pus pe ganduri rivalele FCSB-ului: "E o mare problema"
Momente cumplite traite de familia unui star de la Manchester United: hotii i-au spart casa in timpului meciului cu Brentford! Sotia si copiii erau inauntru
Dan Petrescu, laude pentru FCSB inaintea meciului direct: "Au un campionat fantastic. Ce puteau sa faca mai mult?"
Ioan Ovidiu Sabau, moment de sinceritate in direct » Ce spune despre situatia la Dinamo + il regreta pe Rednic: "Ar fi schimbat lucrurile"
Fostul campion cu Dinamo surprinde inaintea meciului debutului in noul an: "As prefera sa retrogradeze ori sa inceapa de la zero"
Campionatul Romaniei revine in forta pe Betano! Cote maxime pentru primele meciuri din 2022