Patru echipe calificate in optimi dupa meciurile de marti seara. Milan, marea perdanta! Manchester City a revenit de la 0-2 si a castigat, iar PSG a egalat din penalty in minutul 90+8.

publicat 2023-11-29 00:30:10 (OnlineSport)

Patru echipe calificate in optimi dupa meciurile de marti seara. Milan, marea perdanta! Manchester City a revenit de la 0-2 si a castigat, iar PSG a egalat din penalty in minutul 90+8. A cincea etapa din grupele Ligii Campionilor a programat, marti seara, opt meciuri la finalul carora alte patru formatii au obtinut calificarea în optimile de finala.

Alte stiri de la OnlineSport:
Poli Iasi - Dinamo 0-0, in primul meci al etapei a 29-a. "Cainii" au ratat mari ocazii
Anomalie in calificarile de Formula 1 din Bahrain
Lazio - Milan 0-1. Gazdele au incheiat meciul cu trei jucatori eliminati
Max Verstappen obtine pole-ul in Bahrain
Antena 1 a calat motorul la prima transmisiune de Formula 1
LUCKY LADIES MODE ON! Un nou show marca Betano cu femei, despre femei, pentru femei
Hagi vs Mutu, duelul finalului de saptamana in Liga 1. Petrolul isi joaca ultima sansa la playoff pe terenul liderului FCSB
Lista preliminara a tricolorilor convocati pentru meciurile din martie. Romania va intalni Irlanda de Nord si Columbia
LeBron James la 9 puncte de o borna istorica. Nici Jordan sau Kobe n-au ajuns pana acolo
Gigi Becali despre un jucator adus in iarna: "E posibil sa fi luat plasa cu el"
O noua criza de ras marca Gigi Becali: "Asta e discriminare?"
Fluminense a cucerit Recopa
Poli Iasi - Dinamo (LIVE, 20:00)
Liga 1 "se muta" la volei! Steaua, Dinamo, Rapid si Galati se lupta pentru Cupa!
Gigi Becali a vrut sa schimbe un jucator inca din minutul 25. MM Stoica a intervenit