Pelici acuza o greseala de arbitraj la golul din prelungiri, Hagi se declara fericit: "3 puncte norocoase"

publicat 2021-09-26 18:30:11 (Gazeta Sporturilor)

Pelici acuza o greseala de arbitraj la golul din prelungiri, Hagi se declara fericit: Gheorghe Hagi (56 de ani) si Alexandru Pelici (47), antrenorii de la Farul Constanta, respectiv CS Mioveni, au tras concluzii dupa meciul dintre echipele lor, castigat de dobrogeni la limita, scor 2-1. Nou-promovata a fost foarte aproape de a pleca de la Ovidiu cu un punct, dupa ce Bogdan Rusu a inscris golul egalarii in minutul 86. Totusi, meciul marcat de erori de arbitraj impotriva Farului a fost castigat de dobrogeni, care au dat lovitura de gratie in minutul 90+2. ...

Cristiano Ronaldo, tinta unui suporter pe Old Trafford ยป Cum a reactionat dupa ce a fost tras de tricou
Duel capital pentru Dinamo in Liga ยป Xavi Pascual recunoaste: "Sa fim constienti ca lupta noastra e cu ei, nu cu granzii"
FCSB a cerut amanarea meciului cu Farul! Doar 10 jucatori la antrenamentul de astazi
FCSB isi asuma un risc maxim: 0-3 la "masa verde"!
Gica Popescu reactioneaza prompt, dupa ce FCSB a cerut amanarea meciului cu Farul: "Regulamentul trebuie sa fie acelasi pentru toata lumea"
Pericolul G. Becali
Injectie de moral inainte de El Clasico ยป Ce au facut jucatorii Barcelonei in saptamana derby-ului + Ansu Fati a semnat!
Cele mai BUNE ANVELOPE de Iarna - Cum le alegem, care sunt acestea?
Tanar de 16 ani din Romania, titular la o echipa de traditie din Austria: "Vreau la loturile nationale!"
Strainul din Liga 1 care i-ar calca pe urme lui Camora: "As juca pentru Romania, de ce nu?!"
CFR - Alkmaar: a fi sau a nu fi in Europa! Palmaresul lui Dan Petrescu in dublele de la mijlocul grupelor
Canapele cu recliner electric sau cu recliner manual ?
Robert Nita, gluma deplasata la adresa lui Ionut Chirila: "Primele rezultate pozitive la Clinceni vor fi ale testelor PCR!"
Jocul interzis care a rupt relatia Mauro Icardi - Wanda Nara: "Te uiti in telefon, daca ma uit si eu". Ce a putut descoperi nevasta atacantului
A esuat! Planul Mondialului din doi in doi ani, blocat! Protestele masive ale europenilor au facut FIFA sa dea inapoi + Atentionarea lui Burleanu