Prefatam duelurile echipelor romanesti din Conference League, la GSP Live, de la 20:00. Urmareste emisiunea AICI

publicat 2022-08-11 15:30:12 (Gazeta Sporturilor)

Prefatam duelurile echipelor romanesti din Conference League, la GSP Live, de la 20:00. Urmareste emisiunea AICI FCSB, CFR Cluj, U Craiova si Sepsi OSK lupta pentru calificarea in play-off-ul Conference League. Costin Ștucan si Daniel Pancu vor prefata duelurile echipelor noastre, la GSP Live, de la 20:00. Revenim in direct la pauza meciului FCSB - Dunajska Streda si la final. Urmareste emisiunea pe site, pe pagina de Facebook sau pe canalul de YouTube al Gazetei Sporturilor.

Antrenor din Liga 1, bagat "in corzi" la pauza meciului: "Daca nu castiga, scaunul lui se va clatina rau de tot"
Dinamo vinde bilete la o peluza inchisa, fara aviz ISU! Declaratii care se bat cap in cap
Dica a avut un "meci" si la conferinta: "Ati mai spus asta de 7-8 ori" / "Probabil ai uitat"
Liverpool, condusa cu 0-2 de echipa fostului jucator de la CFR dupa 30 de minute! Incredibil cat s-a terminat
Gica Hagi: "Am mai pierdut 2 jucatori!" » Ce s-a intamplat cu Torje si Benzar in pauza internationala
Romania - Spania, meciul decisiv de la Trofeul Carpati 2022
Razboi total in Formula 1, dupa ce seful Mercedes a spus ca Verstappen poate pierde titlul mondial de anul trecut: "Au incalcat regula, e ceva urias!"
Leclerc, pole position in MP de Formula 1 din Singapore! Verstappen, furios la final: "Ce naiba tot spuneti?"
The Manchester derby. Crezi ca Erik ten Hag il poate invinge pe Guardiola?
De ce crede Sabau ca Man nu s-ar putea impune acum la AC Milan: "Greu de acceptat asta la o echipa mare"
Rica Raducanu, internat de urgenta » Ce probleme are fostul portar al Rapidului
Fiica lui Pep Guardiola are un iubit misterios » Cum s-a fotografiat in vacanta din Ibiza
Portarul de la CSA Steaua, gafa de cascadorii rasului » "Militarii" au ratat sansa victoriei din cauza lui,
Vede Roger Federer vreun urmas in circuitul ATP? "Evident, trebuie sa faca asta"