Primii pasi spre miliard! Cu ce gigant a semnat Emma Raducanu

publicat 2021-10-21 09:30:08 (Gazeta Sporturilor)

Primii pasi spre miliard! Cu ce gigant a semnat Emma Raducanu Jucatoarea britanica de tenis Emma Raducanu, castigatoare a ultimei editii a US Open, a devenit ambasador al marcii de lux Dior, anunta CNN.  Sportiva de 18 ani, cu tata roman si mama chineza, va prezenta colectiile de imbracaminte pentru femei ale casei de moda franceze si produsele acesteia de ingrijire a pielii si machiaj. ...

Liga 2, etapa #16 » Runda plina de meciuri tari in esalonul secund! Astazi se joaca Concordia - Hermannstadt
Cum m-a luminat Lineker in balamucul Balonului de Aur
Oferta pusa de masa de FRF pentru Dan Petrescu » Cum se compara salariul propus de Federatie cu cel pe care "Bursucul" il are la CFR Cluj
La sprit cu rivalul! Mititelu jr. a petrecut cu Gabi Tamas inainte de meciul direct
Gary Lineker sare in apararea lui Cristiano Ronaldo, jignit dupa "dubla" cu Arsenal: "Lipsit de respect, ridicol!"
Catalin Munteanu, invitatul zilei la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
Meci incredibil in Serie A, decis in minutul 90+9: 8 goluri si 3 eliminari! Ștefan Radu, implicat
Mihai Stoica e contrariat de negocierile dintre FRF si Dan Petrescu: "CFR nu vrea niciun ban? Devine sponsorul Federatiei?"
Mihai Stoica a explicat de de FCSB - UTA se joaca fara spectatori: "Ieri si azi ne-au anuntat"
Reghe inca e marcat: "M-am enervat cu FCSB pentru tot campionatul!"
Gol din alta galaxie in Liga Campionilor la futsal » Toti au ramas masca la procedeul inventat de un iranian
"Perla" de la FCSB care devine Mbappe! Avem cifrele: e langa Salah si Sane
Suspendat, Tadici ataca: "E totul exagerat si cu un substrat" » Ce planuieste antrenorul
CSO Filiasi - CSU Craiova, ultimul "sfert" din Cupa Romaniei » Echipele de start
De ce amana Dan Petrescu raspunsul final catre FRF: "De asta trage de timp!"