PSG - Bayern Munchen, pentru un loc in semifinalele Ligii. Revin bavarezii dupa esecul din tur? Echipe probabile + cote

publicat 2021-04-12 23:45:25 (Gazeta Sporturilor)

PSG - Bayern Munchen, pentru un loc in semifinalele Ligii. Revin bavarezii dupa esecul din tur? Echipe probabile + cote PSG si Bayern Munchen se dueleaza in aceasta seara, de la ora 22:00, in mansa retur din sferturile de finala ale Ligii Campionilor. In tur, parizienii s-au impus in Germania cu 3-2. Partida poate fi urmarita in format liveTEXT pe GSP.ro si in direct la Look+, Digi Sport si TV Telekom Sport. ...

Albert Saritov s-a calificat la Jocurile Olimpice. Al 64-lea roman care merge la Tokyo
Liga 2, play-out » Gloria Buzau - Chiajna, meciul care deschide runda #7
Csikszereda - CS Mioveni » Oaspetii inca spera la promovarea directa! Echipe probabile + cote
CSM Bucuresti victorie cu Rapid, HC Zalau bate Magura Cisnadie! Rezultatele complete din "Liga Florilor"
CSM Bucuresti victorie cu Rapid, HC Zalau bate Magura Cisnadie, Valcea se impune la pas cu Mioveni
Becali, conflict cu Ion Craciunescu in direct: "Nu stiti nici de FCSB!" / "Hai ceau!"
"I-am surprins, ne-a iesit" » Toni Petrea, pus din nou sa explice o schimbare din prima repriza
Laurette Nogo si Patrick Ciorcila, directorul Winners Open, invitati vineri la GSP Live » Urmareste emisiunea AICI
FC BOTOȘANI. Valeriu Iftime, patronul celor de la FC Botosani, suparat pe arbitraj dupa partida pierduta cu FCSB
CFR CLUJ. Camora, dupa Clinceni - CFR: "Am meritat aceasta victorie!"
CFR CLUJ. Andrei Burca, declaratii dupa Clinceni - CFR: "Vreau sa plec in vara"
Camora, dupa Clinceni - CFR: "Am meritat aceasta victorie!"
Andrei Burca, declaratii dupa Clinceni - CFR: "Vreau sa plec in vara"
FC Botosani - FCSB 1-3. Valeriu Iftime a intrat la GSP Live, imediat dupa fluierul final: "Un asemenea macelar te pune la punct! Mi-e lehamite"