Real Madrid, victorie spectaculoasa la revenirea pe Bernabeu dupa un an si jumatate

publicat 2021-09-13 00:30:07 (Gazeta Sporturilor)

Real Madrid, victorie spectaculoasa la revenirea pe Bernabeu dupa un an si jumatate La revenirea pe Santiago Bernabeu dupa un an si jumatate, Real Madrid a obtinut o victorie convingatoare cu Celta Vigo, scor 5-2, si a revenit pe primul loc in La Liga. Dupa un an si jumatate de la ultimul meci jucat pe "Santiago Bernabeu", Real Madrid a revenit in casa ei. Prima repriza a fost una complicata pentru "los blancos", care s-au vazut condusi in doua randuri. ...

Rapid - CFR Cluj 2-0. Show Mihai Iosif dupa meci: "Mi-era frica la 2-0. Imi convenea mai mult 1-0!" + "Traim intr-o lume capitalista fara moralitate"
Dumitru Dragomir lauda prestatia Rapidului: "Puteau inscrie inca doua goluri"
Ștefan Gadola, suparat dupa infrangerea CFR-ului cu Rapid: "Echipa nu s-a mobilizat"
Horatiu Moldovan, dupa Rapid - CFR Cluj 2-0: "Avem o echipa foarte buna"
Adrian Balan: "Este o victorie venita dupa o perioada grea. Sper sa o tinem tot asa"
Rapid - CFR Cluj 2-0. Ciprian Deac nu si-a menajat echipa: "Sa ne dam doua palme"
Ce a spus dupa meci Adrian Balan, eroul Rapidului cu CFR Cluj
Barcelona - Valencia, derby-ul etapei din La Liga » Ansu Fati egaleaza
Reactia lui Gigi Becali, la auzul vestii ca FCSB ar avea un nou infectat in echipa: "Nu se amana meciul, mai avem altii de rezerva"
Ionut Rada a analizat golul Rapidului din prima repriza
Ce gafa la golul Rapidului! Reluarile TV arata ce s-a intamplat in minutul 27 » Gabi Balint, uimit
S-au tinut de cuvant » Rapid, abandonata de galerie la meciul cu CFR Cluj
Chiar daca FCSB are 6 victorii la rand, Gigi Becali ramane nemultumit de jocul elevilor lui Iordanescu: "Daca nu joaca echipa, degeaba" + Ce spune de erorile de arbitraj din meciul cu Mioveni
Bayern Munchen, demonstratie de forta pe terenul lui Leverkusen » 5-0 inca de la pauza
Laszlo Balint, dupa UTA - FCU Craiova: "Sunt semne de intrebare. Am avut sansa, desi vorbisem ceva"