ROMANIA U21 - IRLANDA U21 // FOTO Romania U21, dezavantajata de arbitru! Penalty clar neacordat in finalul primei reprize

publicat 2019-10-14 21:45:06 (Gazeta Sporturilor)

ROMANIA U21 - IRLANDA U21 // FOTO Romania U21, dezavantajata de arbitru! Penalty clar neacordat in finalul primei reprize In prelungirile primei reprize a meciului Romania U21 - Irlanda de Nord U21, la scorul de 0-0, a avut loc cel mai controversat moment.  Andrei Ciobanu, 21 de ani, a patruns in careu si a fost blocat de mijlocasul Alistair Mccann, care a intrat prin alunecare. Arbitrul sloven Nejc Kajtazovic a acodat corner, in mod eronat. Reluarile au aratat ca Mccan nu a atins mingea, ci doar picioarele lui Ciobanu si trebuia dictat penalty pentru Romania U21. ...

FCSB // Pace FRF-FCSB! Apoi doua super-avantaje imediate pentru Gigi Becali si echipa lui
ROMANIA - SUEDIA // Florin Prunea, mesaj clar pentru Dan Nistor: "Daca nici acu nu esti titular, retrage-te de la nationala!"
FCSB // Pace FRF-FCSB! Apoi doua avantaje halucinante pentru Gigi Becali si echipa lui
3 ZILE PANA LA ROMANIA - SUEDIA // Florin Prunea, mesaj clar pentru Cosmin Contra si Dan Nistor: "Daca nu esti titular, retrage-te de la nationala!"
DINAMO // EXCLUSIV Raman fara salvator? Clauza de reziliere INFIMA pe care o are Dusan Uhrin » Tehnicianul poate pleca in iarna!
Romania U21 // Decizie de ultima ora luata de Mirel Radoi » L-a chemat de urgenta pe Ștefan Vladoiu, fotbalistul Craiovei!
3 ZILE PANA LA ROMANIA - SUEDIA // Gabi Balint a alcatuit "11"-le ideal al nationalei Romaniei » Alegerile lui "Pele"
ELVEȚIA - ROMANIA 6-0 // Nationala de fotbal feminin, umilita in preliminariile EURO 2021! A luat 6 goluri de la Elvetia
Petrolul - Viitorul Pandurii Tg. Jiu 3-1 // Secretul lui Flavius Stoican: "Jucatorii trebuie sa fie linistiti la cap"
RAPID // EXCLUSIV Moment socant la Rapid! Daniel Pancu si Florin Manea s-au batut: "Tata e in mormant si tu ma injuri de morti?!"
De ce FCSB, CFR, Craiova si Viitorul se infrunta intr-o competitie cum nu a mai fost in play-off-ul Ligii 1! E cel mai pasionant campionat
3 ZILE PANA LA ROMANIA - SUEDIA // VIDEO Florinel Coman, interviu inedit: "Nu sunt multumit de ratingul din FIFA, meritam mai mult!"
VIDEO Schimbari masive in Formula 1! Zero emisii de carbon din 2030 + materiale reciclabile la fiecare cursa