Scene ireale in Anglia » La pauza, aveau nevoie de 5 goluri in plus fata de adversara pentru a promova. La final, au inceput sarbatoarea!

publicat 2022-05-09 13:15:12 (Gazeta Sporturilor)

Scene ireale in Anglia » La pauza, aveau nevoie de 5 goluri in plus fata de adversara pentru a promova. La final, au inceput sarbatoarea! Meci suspect in liga a 4-a engleza. In ultima etapa a sezonului regulat (46) din League Two, Bristol Rovers avea nevoie de o victorie la 7 goluri diferenta pentru a o intrece pe Northampton in clasament si a promova direct, de pe locul 3. Și a invins-o pe Scunthorpe cu 7-0. Bristol Rovers, echipa antrenata de fostul jucator Joey Barton, a obtinut o victorie colosala in ultima etapa a sezonului regulat din a 4-a liga engleza. ...

Viata in alb si rosu a lui Arsene Wenger » Povesti din autobiografia francezului
Catalin Nistor, antrenorul care cladeste campioni la Braila: "David Popovici ne-a obligat sa visam"
Capatul rabdarii
Chiriches, tot mai aproape sa semneze cu alta echipa de Serie A
Timp liber: city-break in Oradea, o idee de calatorie in orice anotimp
Dinamo pregateste doua lovituri: s-au prezentat deja la antrenamente! + O alta mare surpriza pregatita de "caini"
5 Beneficii atunci cand alegi sa comanzi flori online
Gazeta prezinta povestea incredibila a bazinului olimpic pe care statul se chinuie sa-l termine de 11 ani! 7 milioane de euro aruncate pe fereastra. Și mai urmeaza!
Etapa cu numarul 2 a Campionatului National de Poker 888 Romania: hai in Timisoara pe 4 Iulie!