SCM Rm. Valcea-Magura Cisnadie 24-22 // Victorie pe muchie de cutit! Magura Cisnadie a fost aproape sa decida campioana, dar a pierdut pe final cu Ramnicu Valcea

publicat 2019-04-26 20:31:06 (Gazeta Sporturilor)

SCM Rm. Valcea-Magura Cisnadie 24-22 // Victorie pe muchie de cutit! Magura Cisnadie a fost aproape sa decida campioana, dar a pierdut pe final cu Ramnicu Valcea SCM Rm. Vâlcea-Magura Cisnadie 24-22 // SCM Rm. Vâlcea s-a chinuit din greu pentru a obtine a 21-a victorie în campionat. Magura Cisnadie a fost aproape sa decida campioana, însa gazdele s-au impus în final cu 24-22. SCM Râmnicu Vâlcea e obligata sa câstige toate meciurile pâna la finalul sezonului, echipa fiind la egalitate de puncte cu CSM Bucuresti. ...

DINAMO // MACEL LA MIEZUL NOPȚII! Florin Prunea l-a demolat din temelii pe Mircea Rednic: "E principalul instigator! El si fiica lui au CAPUȘAT clubul" » Detalii halucinante
SEPSI - FCSB 0-0 // Bogdan Andone si marea brambureala de la FCSB! 5 decizii care n-au produs niciun rezultat
SEPSI - FCSB 0-0 // Csaba Laszlo a ironizat-o pe Dinamo: "Macar noi nu primim goluri"
SEPSI - FCSB 0-0 // Florin Tanase, in forma la interviul de dupa meci: "A jucat Sepsi ceva azi?" + "Asa m-a facut mama"
SEPSI - FCSB 0-0 // Bogdan Andone a rabufnit: "Nu stiu ce interese au unii, dar nu e normal sa nu fim protejati deloc!" » Ce l-a nemultumit pe antrenor
E oficial! Daniel Benzar a parasit-o pe FCSB si a semnat cu FC Voluntari
SEPSI - FCSB // Faza controversata in repriza a doua: covasnenii au cerut penalty in minutul 65
DINAMO // Gabi Balint vine cu un verdict apocaliptic: "O sa-si desfiinteze singuri echipa, nu vad iesire"
SEPSI - FCSB // Contestat de PCH, Eugen Neagoe e sustinut de fanii fostei echipe: mesajul afisat in aceasta seara
Mircea Rednic, declaratie surprinzatoare despre transferul lui Ianis Hagi la Gent: "Intrebati-l pe Gica ce rol am avut"
SEPSI - FCSB // Bogdan Andone explica formula de start: "Sper sa le dam si lor cateva minute"
EXCLUSIV / GALERIE FOTO Marian Constantinescu si-a mutat cariera in garaj! Cum a redecorat fotbalistul + pune umarul la Corona Brasov
Mircea Rednic, interventie DEVASTATOARE la TV! Raspuns dur pentru Prunea: "N-are nicio treaba cu fotbalul! Minte! Ce vina am eu, ce vina au suporterii?"