Selectionerul Romaniei, socat de comportamentul "tricolorilor": "Toti cu nasul pe sus, pe varfuri, fara exceptie"

publicat 2022-10-06 12:45:11 (Gazeta Sporturilor)

Selectionerul Romaniei, socat de comportamentul Bogdan Lobont (44 de ani), fostul selectioner al Romaniei U20, a vorbit despre atiudinea fostilor sai elevi la intoarcerea la echipele de club, dupa prima convocare. Primul antrenor din istoria nationalei U20 a rezistat doar 8 jocuri pe banca, intre august 2021 si iunie 2022. Locul sau a fost luat de Daniel Pancu. ...

Ne asteapta meciuri de foc in optimile si sferturile Mondialului + ultima etapa din grupele Cupei
Asiaticii viseaza sa le rapuna pe Brazilia si Croatia! Reusesc Japonia si Coreea de Sud vreo surpriza? Trei PONTURI pentru meciurile de luni de la Mondial
Cadoul incredibil primit de o jurnalista de la un presupus milionar din Qatar: "Oh, sper sa nu iti ceara nimic in schimb!"
"Luati-va o iubita care sa se uite la voi cum se uita Mbappe la Giroud" » Imaginile serii la Mondial
Kovacs, delegat si in optimi la Mondial! Cati bani a castigat pana acum in Qatar
Corespondenta GSP din Qatar / Anglia si Senegal lupta pentru un loc in sferturi
FC Arges - Rapid 1-1 / Jean Vladoiu: "Sunt fericit! Am vazut atitudine"
FC Arges - Rapid 1-1 / Ionut Șerban: "Am dominat meciul de la inceput pana la final"
FC Arges - Rapid 1-1 / Ștefan Panoiu: "Important pentru noi e sa prindem play-off-ul"
Nicolae Stanciu, gol senzational in China! Wuhan Three Towns se indreapta spre titlu
Oracolul de la Palatul Elysee » Emmanuel Macron a ghicit scorul si marcatorii din Franta - Polonia
MM Stoica, impresionat de un rival de la CFR Cluj: "E un fel de Cristiano Ronaldo"
Presa maghiara, cucerita de fanii Rapidului: "Au facut curatenie dupa meciul cu Gyor! Cei mai galagiosi dintre toti"
Gafa imensa la golul din minutul 2 al meciului FC Arges - Rapid! Greab a iesit la "prins de fluturi"
Imaginea cu Lewandowski remarcata de Țepelin, redactorul-sef GSP: "E surprinzator spre deranjant sa-l vezi asa"