Un nou conflict la Roland Garros! "Nu te comporta ca un copil" » Adversarul s-a ridicat la el si a fost nevoie sa-i separe arbitrul. Kyrgios a gustat scandalul: "Il iubesc haha"

publicat 2020-10-01 12:45:09 (Gazeta Sporturilor)

Un nou conflict la Roland Garros! Daniel Evans (30 de ani, 34 ATP) si Matwe Middelkoop au intrat in conflict la meciul de dublu de la Roland Garros. "Nu te purta ca un copil", i-a strigat cel din urma. Daniel Evans (30 de ani, 34 ATP, UK) si Hubert Hurkacz (23 de ani, 31 ATP, Polonia) au invins perechea Marcelo Demoliner (31 de ani, Brazilia) si Matwe Middelkoop (37 de ani, Olanda), scor 7-6, 3-6, 7-5.  In al treilea set, olandezul a trimis o minge afara, care le-a dat adversarilor un avans de 5-2. ...

Ilie Dumitrescu, profund impresionat de prestatia lui Dinamo » Pe cine a remarcat: "Jos palaria!"
Repriza excelenta pentru Dinamo cu Viitorul » Remarcatii lui Ilie Dumitrescu: "Jos palaria!"
Panica la AS Roma! Bombe din al doilea razboi mondial, descoperite la centrul de antrenament al echipei
DINAMO - VIITORUL. Sunt pe bune?! Doua goluri de PlayStation reusite de "caini", intr-un start de meci entuziasmant
VIDEO Dragos Nedelcu si iubita au petrecut la Poiana Brasov, cu lautari si dedicatii
VIDEO Dragos Nedelcu si iubita petrec la Poiana Brasov, cu lautari
Razvan Lucescu si Al Hilal au cucerit Cupa Arabiei Saudite! Victorie in finala cu Al Nasr
Cosmin Contra, dezvaluiri socante despre haosul de la Dinamo: "Mi-a cerut sa nu joace! Are o problema nasoala, unii clacheaza"
DINAMO - VIITORUL. Surpriza de adio a lui Contra » Cine e jucatorul care revine printre titulari dupa aproape doua luni
DINAMO - VIITORUL. Cosmin Contra, atac necrutator la Cortacero, inainte de meci: "Sa se uite in dictionar, sa vada ce inseamna acest cuvant. Nu mai am ce vorbi cu el"
Costel Pantilimon, martorul unei reveniri incredibile! Echipa sa era condusa de campioana Turciei cu 3-0 in minutul 62. Cat s-a terminat
FOTO "Barbie din Banie" l-a facut tatic pe Alex Mitrita! "Iubita mea sotie, iti multumesc pentru minunea pe care ai adus-o pe lume"
FOTO Fanii lui Dinamo s-au strans langa stadion, inaintea meciului cu Viitorul: "100 de oameni fac mai mult decat 10.000 de like-uri"
Mircea Lucescu obtine 3 puncte pretioase in Ucraina! Dinamo Kiev ramane pe prima pozitie in campionat