VIDEO + FOTO Kayle Walker, repriza de cosmar in Manchester City - Lyon! A fost la un pas de autogol + gafa la golul francezilor

publicat 2020-08-15 23:15:08 (Gazeta Sporturilor)

VIDEO + FOTO Kayle Walker, repriza de cosmar in Manchester City - Lyon! A fost la un pas de autogol + gafa la golul francezilor Manchester City si Lyon joaca acum in ultimul sfert de finala din UEFA Champions League, iar francezii conduc cu 1-0, gratie golului marcat de Maxwel Cornet, in minutul 23. In minutul 4 al partidei de la Lisabona, Pep Guardiola a avut primele emotii. Aouar a centrat in careu, iar fundasul Kyle Walker a fost la un pas de autogol. Englezul a decis sa dea mingea la portarul Ederson, cu pieptul, dar l-a pus in dificultate pe acesta. ...

Riot are multa treaba inainte de finalul anului: 2 campioni sunt programati sa apara
Verdictul lui Craciunescu, despre cea mai controversata faza din meciul FCSB - Liberec: "Pot sa spun asta cu toata forta"
Rapid se intareste pentru lupta la promovare! Inca 2 jucatori au ajuns sub comanda lui Iencsi
Ce transfer a reusit Cagliari! Un fundas renumit vine sa joace alaturi de Razvan Marin
EXCLUSIV / VIDEO Laszlo Balint si UTA o infrunta pe Dinamo cu gandul la victorie: "Toata lumea crede asta in vestiar"
Brest Bretagne - Gyor, "finala" saptamanii in Liga Campionilor. Valcea cauta primele puncte in Rusia
CFR Cluj, arbitrata in play-off de un "central" familiar romanilor + O brigada din Romania, delegata la un duel tare!
Ultima strigare a lui Manchester United: 98 de milioane de euro pentru Jadon Sancho
FCSB. Dennis Man, pozitiv la COVID-19, prima reactie dupa eliminarea echipei sale din Europa League: "Asta e singurul meu regret"
Twente - Groningen: Olandezii vin cu "sansa dubla" la pachet
Incredere maxima la FCSB! Anuntul facut dupa infrangerea cu Slovan: "Veti vedea o echipa care va face ce face Bayern in Germania!"
Un nou scandal in Liga 1! Fostul antrenor da clubul in judecata si isi cere restantele
Lille - Nantes: Miza pe traditie si pe forma de moment! Cota excelenta pentru meciul zilei din Ligue 1