Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri

Ultimele cautari

Virgil Popescu: "Oare asa arata Romania noastra? Asta numim patriotism? Primesc constant amenintari cu moartea"

publicat 2022-12-05 21:45:03 (Antena3)

Virgil Popescu: "Nu punem nicio taxa! Regret ca in goana asidua dupa faima si potentiale voturi unii alimenteaza ura, propagand doar un singur punct de vedere si acela fiind eronat", spune Ministrul Energiei, Virgil Popescu.

citeste mai mult...
Alte stiri de la Antena3:
Cod galben de vijelii si viscol! 28 de judete sunt vizate de avertizarea meteo | Temperaturi pana la -20 de grade
Vremea face prapad in tara | Drumuri inchise, ambulante in sant si mii de oameni ramasi in bezna
Salvamontistii au deschis oficial sezonul de schi, in februarie | Spectacol pe partie
Accident mortal in Dolj | O masina a intrat intr-un utilaj de deszapezire. Sotia soferului a murit pe loc
Cabana lovita de avalansa pe Transfagarasan. Locatia este plina de turisti
Razboi in Ucraina, ziua 347. Ucraina a fost tinta a numeroase bombardamente rusesti
Romanii pot plati facturile intarziate la energie in rate. Ce prevede noul Regulament ANRE
Armata americana a doborat balonul spion chinezesc deasupra Oceanului Atlantic
Vanatoare de averi. ANAF, campanie de verificat neveste si soacre ! DNA, ofensiva cu demnitari
Alerta pentru un copil disparut. O minora de 14 ani, din Ștefanestii de Jos, e cautata de politisti
E haos in Braila: Mai multe drumuri din judet, inchise din cauza fenomenelor meteo
Zelenski: De la inceputul razboiului, 1.762 de ucraineni au fost eliberati din captivitatea rusa
Situatia drumurilor din tara. Lista drumurilor nationale inchise din cauza zapezii
Interventie de urgenta a jandarmilor montani. Au salvat 80 de oameni blocati in zapada
Lidia Fecioru: "Viata este prea scurta ca sa rabdam prea mult"