Vulcanul maghiar a erupt! Momente uluitoare dupa golul Ungariei » Jurnalista luata cu fulgi cu tot! Imaginile zilei la EURO

publicat 2021-06-19 17:45:21 (Gazeta Sporturilor)

Vulcanul maghiar a erupt! Momente uluitoare dupa golul Ungariei » Jurnalista luata cu fulgi cu tot! Imaginile zilei la EURO Attila Fiola (31 de ani) a sarbatorit golul prin care a deschis scorul in meciul dintre Ungaria si Franta intr-un mod inedit. Ungaria - Franta, liveTEXT AICI Attila Fiola, fundas de banda care apartine de MOL Fehervar, a socat campioana mondiala in minutele de prelungire ale primei reprize. Un 1-2 rapid cu Sallai l-a lasat pe Fiola singur cu Lloris, portarul francez fiind invins de o executie la coltul scurt. VIDEO. ...

Primele critici dupa eliminarea Romaniei din sferturile turneului de tenis de masa: "Nu au ascultat ce le-am zis"
Gigi Becali a tras doi jucatori pe linie moarta » Unul ar putea ajunge la FCU Craiova: "La revedere!"
IAB Romania anunta Programul de Certificare in Influencer Marketing
Adrian Neaga, batjocorit de conducerea lui FC Arges: "Nu m-au lasat sa vin la tribuna oficiala! M-au trimis in baracile comentatorilor!"
Primele declaratii ale canoistilor Victor Mihalachi si Catalin Chirila: "Ne-am propus sa jucam cu toate cartile, miza este foarte mare"
Motivul pentru care Rica Neaga nu mai merge la meciurile lui FC Arges: "Mi-a fost rusine. Din momentul asta nu mai calc in stadion"
Lille a produs surpriza in Supercupa Frantei! PSG, doborata » Ce vedeta a parizienilor a primit huiduieli copioase
Antrenorul Larisei Iordache, despre starea medicala a gimnastei inaintea finalei de la barna: "O doare piciorul, nu poate sa impinga in el"
Alin Alexuc Ciurariu a fost invins si in recalificarile de astazi si paraseste Jocurile Olimpice
Criticat dupa ce a facut 3 schimbari in prima repriza, Gigi Becali se apara: " Decat sa dormi pe teren, mai bine iesi afara"