Ziua surprizelor in La Liga! Barcelona, invinsa de Getafe

publicat 2020-10-18 00:00:07 (Gazeta Sporturilor)

Ziua surprizelor in La Liga! Barcelona, invinsa de Getafe Barcelona a fost invinsa de Getafe in deplasare, scor 0-1, si rateaza sansa de a urca pe prima pozitie in La Liga. Getafe a dat lovitura pe teren propriu, reusind sa invinga vicecampioana Spaniei, Barcelona, gratie unui gol inscris de Jaime Mata, din penalty. Prima repriza a fost echilibrata, lipsita de ocazii importante de gol. Partea a doua a adus singura reusita a meciului, Jaime Mata transformand un penalty obtinut dupa un fault al lui Frenkie de Jong. ...

Incepe weekend-ul de fotbal pe Betano!
Justin Ștefan trage un semnal de alarma: "Nu mai avem nicio sansa sa reprogramam de-atunci!"
EXCLUSIV Transfer la Poli Iasi! Jucatorul vine sambata sa semneze cu echipa lui Daniel Pancu
VIDEO Novak Djokovic, demolat de un lucky loser la Viena! E cea mai drastica infrangere din cariera pe hard
Novak Djokovic, demolat de un lucky loser la Viena! E prima data in cariera cand i se intampla asta
FC Voluntari, in criza! Mihai Teja: "Cea mai proasta repriza de cand sunt aici!"