"Ma bucur ca a suferit!" » Florinel Coman a dezvaluit momentul petrecut la pauza in vestiarul FCSB

publicat 2024-02-26 04:15:08 (Gazeta Sporturilor)

Florinel Coman, eroul victoriei reusite de FCSB cu FC Botosani, 3-2, a dezvaluit ce s-a intamplat la pauza meciului in vestiar, intr-un moment in care ros-albastrii erau in inferioritate din cauza eliminarii lui Nana Antwi.Eliminat pentru o imprudenta comisa din postura de ultim aparator, ghanezul a parasit terenul in lacrimi, rascolit de faultul care i-a expus considerabil echipa. ...

Gestul lui Gigi Becali, imediat dupa FCSB - CFR Cluj » Ce a facut la tribuna oficiala
Veteranul CFR-ului, ironic dupa titlul adjudecat de FCSB: "Va dati seama cum s-au simtit ei timp de cinci ani?"
Discursuri manifest in direct, inainte de FCSB - CFR Cluj: "MApN ar trebui sa salute zecile de mii de fani care scandeaza «Steaua»"
Bogdan Rath, antrenorul poloistilor militari, declaratii dupa infrangerea Stelei cu Dinamo
Dinamo sarbatoreste victoria cu Steaua de la polo + imagini cu finalul dramatic din Bazinul Tolea Grintescu
FCSB - CFR CLUJ 0-1 » Fluierul final al partidei, asteptat cu multa nerabdare de jucatorii campioanei Romaniei
Borussia Dortmund, finalista Champions League, umilita la Mainz! Intre timp, Real a facut recital in La Liga
Show total pe Arena Nationala! Ce s-a intamplat la pauza meciului FCSB - CFR Cluj
Sorana Cirstea, cel mai bun rezultat la Roma egalat! » Calificare in "optimi" cu victoria in fata campioanei de la Wimbledon
FCSB - CFR CLUJ » Momente fantastice pe Arena Nationala cu lasere si lumini, la pauza partidei
FCSB - CFR Cluj. Fanii prezenti pe Arena Nationala au aprins lanternele telefoanelor
FCSB - CFR Cluj. Peluza gazdelor canta "campionii, campionii"