Antonio Sefer a marcat din nou pentru Hapoel Be'er Sheva

publicat 2024-01-31 23:15:09 (Gazeta Sporturilor)

Antonio Sefer a marcat din nou pentru Hapoel Be'er Sheva Antonio Sefer (23 de ani) a deschis scorul pentru Hapoel Be'er Sheva in minutul 50 al duelului de pe teren propriu cu Maccabi Haifa, contand pentru etapa a 19-a din campionatul Israelului. Meciul s-a terminat cu victoria gazdelor, scor 2-1.De la inceputul partidei pe teren a fost o singura echipa, cea gazda. In repriza a doua, Be'er Sheva a continuat dominarea. ...

Liga 2 » Unirea Slobozia e sustinuta de majorete la meciul de sarbatoare cu Selimbar
Vin seicii cu 100 de milioane. Il vinde Liverpool pe Mohamed Salah?
Unirea Slobozia - Selimbar. Imagini cu suporterii Unirii slobozia strigand: "Campionii, campionii!" si "Adio, Serie B" » Festivitate de premiere dupa meci
"Adios y gracias" » Reactia sugestiva a presei franceze, dupa ce Mbappe a anuntat ca pleaca de la PSG
Marian Iancu vine cu o varianta noua de antrenor la Rapid si ii cere lui Sucu o masura dura: "Trebuie sa dispara, sa plece cu Niculae!"
Varianta de presedinte pentru Rapid: "O mana de fier, care sa faca ordine acolo"
Nu se mai ascund » Fostul fotbalist al Rapidului se iubeste cu mama unui titular din Superliga
Tottenham - Burnley, in etapa #37 din Premier League. Echipe probabile + cele mai tari cote
Florin Prunea pune la punct echipele care au pretentii la cupele europene: "Pentru ce sa ma duc, doar asa ca vreau eu?"
Miza importanta in ultima etapa a play-out-ului din Liga a 2-a » Doua echipe lupta pentru mentinerea in esalonul secund