Continua lupta pentru calificarea in sferturile Ligii Campionilor

publicat 2024-03-11 16:45:14 (OnlineSport)

Continua lupta pentru calificarea in sferturile Ligii Campionilor Alte doua partide din returul optimilor de finala din Liga Campionilor la fotbal sunt programate, marti, 12 martie. Arsenal Londra, noul lider din Premier League, primeste vizita ”dragonilor” de la FC Porto cu misiunea declarata de a întoarce rezultatul negativ din tur. FC Barcelona înfrunta pe propriul teren campioana Italiei din sezonul trecut, Napoli, iar echipa condusa de Xavi nu are alt obiectiv decât calificarea în sferturile competitiei.

Alte stiri de la OnlineSport:
Simona Halep n-a primit invitatie pentru Roland Garros
Ianis Hagi, titular la Alaves pe Santiago Bernabeu. A ratat doua mari ocazii de gol
Radu Dragusin, integralist la Tottenham in disputa cu Manchester City
Raphael Varane si-a anuntat plecarea de la Manchester United
Regula noua pentru jucatori la EURO 2024. Doar un jucator va avea dreptul sa discute cu arbitrul
Tricolorii vor disputa doua meciuri de pregatire inaintea EURO 2024. S-au stabilit orele de disputare
Ploaia amana revenirea Simonei Halep pe teren
Gigi Becali a facut oferta oficiala pentru Louis Munteanu: "Mai mult nu dau"
Ce experienta pentru selectioner! "Am defilat doar in chiloti si intr-o sala plina de femei" (Video)
Corvinul si Otelul se infrunta la Sibiu cu trofeul pe masa in Cupa Romaniei Betano
Un nou wild card pentru Simona Halep
Mitrita show contra Farului. Revenire spectaculoasa de la 0-3 pentru Universitatea Craiova
Cu cine va juca Simona Halep in primul tur la turneul WTA 125 de la Paris. Ghinion pentru fosta lidera mondiala