FCSB, egal acasa cu Farul, de ziua Regelui Hagi

publicat 2024-02-05 23:30:07 (Jurnalul National)

FCSB, egal acasa cu Farul, de ziua Regelui Hagi In ultimul meci al etapei a 24-a a Superligii, luni, FCSB a remizat acasa cu Farul Constanta, 1-1. Golul egalizator al "marinarilor" a fost marcat dintr-o lovitura de la 11 metri, in minutele de prelungiri.

Alte stiri de la Jurnalul National:
Test IQ. Gaseste castile din imagine in mai putin de 8 secunde
Bilant ONU: Sute de mii de palestinieni au fugit din Rafah in ultima saptamana
Productiile independente de opera ale Asociatiei Nirmal Art invitate la Summitul Muzical European de la Sibiu
Regele Charles al III-lea a cedat printului William o importanta functie militara de conducere
Ce spune Ciolacu despre scenariile pentru candidatura la prezidentiale: In PSD o sa-mi spun si eu parerea de la inceput
Intrebare dificila pe retelele sociale. Care este ora cea mai apropiata de miezul noptii ?
5 cele mai muncitoare zodii. Ambitioase, muncitoare, puternice, perfectioniste
Shakira a scapat de problemele juridice pe care le avea in Spania
Sorana Cirstea, invinsa in optimi la Roma (WTA), intr-un meci perturbat de protestatari
Avertismentul premierului britanic: Amenintarea nucleara este la fel de periculoasa ca la criza rachetelor din Cuba
Ciolacu despre dubiile legate de majorarea salariului minim: Sunt premierul acestui Guvern si atat
Recorduri mondiale pe Muntele Everest
Rares Bogdan, despre prezidentiale: Nu avem scenariu in care Nicolae Ciuca nu va candida