FCSB si Rapid au remizat in meciul cu cea mai mare asistenta din acest sezon

publicat 2024-04-20 23:15:11 (OnlineSport)

FCSB si Rapid au remizat in meciul cu cea mai mare asistenta din acest sezon Derby-ul dintre FCSB si Rapid din etapa a 5-a în playoff s-a încheiat la egalitate, scor 2-2, dupa ce giulestenii au revenit de la 0-1 si au intrat în avantaj la pauza. Asa am trait FCSB - Rapid Gigi Becali dupa 2-2 cu Rapid: ”În curând vom fi campioni”

Alte stiri de la OnlineSport:
Fiorentina, prima finalista a Conference League
Romania, victorie la limita cu Cehia in turul barajului pentru Campionatul Mondial. Tricolorii au avut sapte goluri avans in repriza secunda!
Stadionul Giulesti partial inchis publicului la derby-ul cu FCSB
Victorie din evadare la Lucca in Turul Italiei. Plutonul pacalit de patru oameni fara nicio sansa
Novak Djokovic, amintiri despre rivalitatea cu Rafael Nadal la Roland Garros: "Uneori era ca un zid"
O jucatoare de top s-a retras in secret din tenis
Simona Halep revine pe teren inainte de Roland Garros
Fac pereche de 14 ani si vor medalia olimpica! (VIDEO)
Asalt pentru finale in Liga Europa si Conference League
Kylian Mbappe: "Nu a fost un sezon atat de rau". Intrebarea care l-a enervat dupa returul cu Dortmund
Antrenorul Borussiei Dortmund dupa calificarea in finala: "Aproape ireal. Am avut si putin noroc"
Luis Enrique: "Fotbalul este nedrept"
Borussia Dortmund elimina PSG si ajunge in finala Ligii Campionilor
Real Madrid si Bayern dau batalia decisiva pentru un loc in finala Ligii Campionilor