Gigi Becali nu s-a putut abtine! Serie de declaratii sexiste dupa arbitrajul din FCSB - FC Botosani: "Se alege praful cand femeia arbitreaza barbatul! E sora noastra, vine la mine la Biserica, dar sa arbitreze doar femei"

publicat 2024-02-26 10:45:10 (Gazeta Sporturilor)

Gigi Becali nu s-a putut abtine! Serie de declaratii sexiste dupa arbitrajul din FCSB - FC Botosani: Dupa FCSB - FC Botosani 3-2, Gigi Becali a criticat arbitrajul si a avut o serie de declaratii sexiste.Patronul FCSB a reclamat arbitrajul si spune ca Nana Antwi nu trebuia eliminat in minutul 18 si nici Darius Olaru nu trebuia sa vada rosu in minutele de final, pentru ca inainte de acest duel, Adrian Sut a fost fault.Iar Gigi Becali a dat vina pe Cristina Trandafir, arbitrul VAR, la adresa careia a avut o serie de derapaje sexiste. ...

Rapid - Sepsi 0-1. Mihai Stoichita: "Lumea zice ca Bergodi nu e antrenor de titlu, dar jucatorii sunt?"
Rapid - Sepsi 0-1. Cristiano Bergodi, criza de nervi la conferinta de presa: "Ma inveti tu fotbal pe mine?! Am fost tot campionatul acolo sus"
Radu Naum, STUPEFIAT dupa delirul lui Bergodi: "E inadmisibil asa ceva. Nu l-am mai vazut asa, cu ochii iesiti din orbite, amenintator" + Antrenorul favorit sa-l inlocuiasca pe italian
Ghinion teribil! Lovitura horror dupa care jucatorul de la Sepsi a iesit din meci
Antonio Sefer, idolul publicului la Hapoel Beer Sheva » A marcat golul victoriei contra liderului din Israel
RAPID - SEPSI 0-1 » Dani Coman: "Nu stiu ce se intampla cu Rapid si nici nu sunt in masura sa vorbesc despre Rapid"
RAPID - SEPSI 0-1 » Paul Iacob: "Practic suntem intr-o criza din care nu reusim sa iesim"
Dan Sucu, doua propozitii dupa Rapid - Sepsi » Ce spune despre soarta lui Bergodi
Rapid - Sepsi 0-1: Dan Sucu, anunt in legatura cu viitorul lui Bergodi: "Maine vom lua o decizie"
Fanii Rapidului si-au pierdut rabdarea! Au venit in numar redus cu Sepsi si nu-l mai vor pe Bergodi: "Demisia, demisia!"
Paul Iacob, declaratii surprinzatoare dupa esecul cu Sepsi: "Am avut multe ocazii, am facut un meci tactic bun"
Bernd Storck, dupa ce i-a administrat a patra infrangere consecutiva lui Bergodi: "Este un antrenor foarte bun, dar uneori ai nevoie si de noroc"
Cum a fost surprins Dan Sucu imediat dupa golul marcat de Sepsi » Actionarul majoritar, dezamagit de echipa lui
Surpriza! Legatura dintre Luca Mihai, jucatorul accidentat grav de Homawoo si Dinamo
Match Preview Borussia Dortmund - Atletico Madrid » Returul "sferturilor" din Liga Campionilor