Imaginile durerii: fotbalistii lui Dinamo, daramati dupa 3-3 cu U Cluj

publicat 2024-05-04 23:00:05 (Gazeta Sporturilor)

Imaginile durerii: fotbalistii lui Dinamo, daramati dupa 3-3 cu U Cluj Dinamo a ratat victoria cu U Cluj in prelungiri. S-a terminat 3-3, iar echipa alb-rosie are sanse foarte mici sa se salveze de la retrogradare.Echipa lui Zeljko Kopic a ratat pe final victoria cu U Cluj, dupa ce facuse 3-2 in minutul 87. "Cainii" au primit din nou gol in minutele de prelungire, iar sansele de salvare de la retrogradare sunt tot mai mici. VIDEO. ...

Au fost la un punct de play-off, acum ii ameninta desfiintarea! Primul pas, despartirea de antrenor
MATCH PREVIEW Dinamo - Csíkszereda
MATCH PREVIEW Otelul - U Cluj
S-a tinut de cuvant: "Eu platesc tot!" » Cum si-a premiat Cesc Fabregas elevii pentru promovarea de senzatie in Serie A
FCU Craiova incearca transferul unui fost capitan din Superliga » S-a antrenat deja cu echipa lui Adrian Mititelu
Ilie Dumitrescu l-a "citit" pe Louis Munteanu, atacantul dorit de FCSB si Rapid: "Acolo vrea sa mearga"
MATCHPREVIEW Otelul - U Cluj
Arbitrul protagonist intr-unul dintre scandalurile sezonului, desemnat sa conduca derby-ul Rapid - FCSB
Proteste fara precedent in Noua Caledonie! Stafeta tortei olimpice a fost anulata
O piesa de baza de la FCSB este OUT in preliminarii: "Intra la operatie!"