Ionut Lupescu, discurs acid: "Poate judeca la comanda sau au stat prea mult in functie si atunci ar trebui sa fie schimbati"

publicat 2024-04-01 23:30:09 (Gazeta Sporturilor)

Ionut Lupescu, discurs acid: Ionut Lupescu, 55 de ani, a comentat remiza dintre Dinamo si Petrolul, scor 1-1. Fostul jucator al alb-rosiilor s-a referit si la sanctiunea primita de "caini", 4 meciuri fara spectatori, din partea Comisiei de Disciplina, dupa incidentele de la meciul cu UTA."A fost un final palpitant, dar pana la urma nu stiu daca a fost echitabil. In repriza a doua, Dinamo a jucat destul de slab, Petrolul a avut ocazii. ...

CFR Cluj - Rapid 3-2 ยป Rapidistii, aplaudati de fanii giulesteni veniti din imprejurimi
CFR Cluj - Rapid 3-2 ยป Dan Petrescu, aplaudat de intreg stadionul dupa victoria in fata Rapidului
CFR Cluj - Rapid 3-2 ยป Clujenii sarbatorec alaturi de fani, victoria in fata giulestenilor
Primul meci, primul cartonas ยป Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Performanta pentru culturismul romanesc ยป Madalina Stanca a devenit Campioana Europeana la Culturism si Fitness
Isi fac stadion de Superliga ยป La ce suma se ridica investitia liderului din Liga 2
Primul meci, primul galben ยป Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Au cerut penalty chiar in finalul reprizei din CFR Cluj - Rapid ยป Primul verdict al expertului in arbitraj
Sumudica, prima reactie cand a auzit pe cine vrea sa aduca Sucu la Rapid: "Ar fi o lovitura"
A murit Cesar Luis Menotti, antrenorul care a castigat Campionatul Mondial din 1978
Sold-out la meciul crucial din play-out ยป Cati suporteri sunt asteptati pe stadion
CFR Cluj - Rapid ยป Cele doua echipe au iesit de la vestiare
Sumudica a facut anuntul: "Am oferta, semnez in seara asta daca vreau"
CFR Cluj - Rapid ยป Dan Petrescu, primire calduroasa la revenirea in Gruia
Mesajul aparut in locul galeriei Rapidului la meciul cu CFR Cluj, in timp ce Sucu isi ocupa locul la oficiala