Istvan Kovacs, delegat in sferturile Champions League! UEFA l-a trimis la un meci de gala

publicat 2024-04-14 12:30:11 (Gazeta Sporturilor)

Istvan Kovacs, delegat in sferturile Champions League! UEFA l-a trimis la un meci de gala Istvan Kovacs a fost delegat de UEFA la unul dintre meciurile soc din sferturile UEFA Champions League: Barcelona - PSG.Barcelona - PSG (3-2 in tur) se joaca marti, 16 aprilie, de la ora 22:00. Va fi liveTEXT pe GSP.ro si in direct pe PrimaSport, OrangeSport si DigiSport.Istvan Kovacs continua sa fie apreciat de UEFA. ...

Nelu Varga a anuntat in direct prima mutare din vara: "M-a convins, semnam"
Ce le-a transmis Dan Petrescu elevilor sai inainte de CFR Cluj - Rapid ยป Philip Otele a spus tot
CFR Cluj - Rapid 3-2 ยป Rapidistii, aplaudati de fanii giulesteni veniti din imprejurimi
CFR Cluj - Rapid 3-2 ยป Dan Petrescu, aplaudat de intreg stadionul dupa victoria in fata Rapidului
CFR Cluj - Rapid 3-2 ยป Clujenii sarbatorec alaturi de fani, victoria in fata giulestenilor
Primul meci, primul cartonas ยป Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Performanta pentru culturismul romanesc ยป Madalina Stanca a devenit Campioana Europeana la Culturism si Fitness
Isi fac stadion de Superliga ยป La ce suma se ridica investitia liderului din Liga 2
Primul meci, primul galben ยป Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Au cerut penalty chiar in finalul reprizei din CFR Cluj - Rapid ยป Primul verdict al expertului in arbitraj
Sumudica, prima reactie cand a auzit pe cine vrea sa aduca Sucu la Rapid: "Ar fi o lovitura"
A murit Cesar Luis Menotti, antrenorul care a castigat Campionatul Mondial din 1978
Sold-out la meciul crucial din play-out ยป Cati suporteri sunt asteptati pe stadion