PAOK-ul lui Razvan Lucescu, duel decisiv cu Dinamo Zagreb pentru sferturile Conference League. Toate meciurile serii

publicat 2024-03-14 18:45:11 (Gazeta Sporturilor)

PAOK-ul lui Razvan Lucescu, duel decisiv cu Dinamo Zagreb pentru sferturile Conference League. Toate meciurile serii PAOK Salonic, echipa antrenata de Razvan Lucescu (55 de ani), o va infrunta de la ora 19:55 pe Dinamo Zagreb, pe teren propriu, in returul optimilor Conference League # In tur, croatii au castigat cu 2-0 # Alte 7 partide din optimile ECL vor avea loc in aceasta seara. Joia trecuta, la Zagreb, PAOK, locul 2 in Grecia, a cedat in fata lui Dinamo, 0-2. Bruno Petkovic, dubla in minutele 37 si 71, a adus victoria pentru campioana Croatiei. ...

Avionul cu care un international roman trebuia sa zboare aseara a fost lovit de fulger!
Despre campioana multinationala a handbalului romanesc
CSM Bucuresti, la 60 de minute distanta de agonie sau extaz ยป Unde a clacat echipa lui Adrian Vasile in meciul cu Metz
Fostul "UEFAntastic" a intrat in politica! Functia pe care o ravneste
Rebeliune la Dinamo! Iures in vestiar inaintea meciurilor decisive din lupta pentru salvare
Vine fuziunea? Ionut Lupescu, luare de pozitii in dezbaterea celor trei Dinamo: "Pe ei nu-i ia nimeni in serios! Celelalte sa devina una singura"
Thiago Silva, mesaj printre lacrimi la despartirea de Chelsea
Ronaldo a decis sa-si scoata la vanzare clubul de fotbal ยป Diferenta mare intre cerere si prima oferta
La 8 ani de Betano te premiem cu 8 invitatii duble la UEFA EURO 2024 si premii totale de 200.000 Lei Cash!
Are un frate mai mic cu 8 ani, care ii seamana identic: "A dat autografe in locul meu!"
Incepe o Supersaptamana de pariuri
GSP LIVE ยป Raul Rusescu a comentat cele 5 transferuri pregatite de Gigi Becali la FCSB
Madrid, turneul unde romancele lasa urme ยป Jaqueline Cristian, remarcata in editia 2024 + 2 titluri, 2 finale si 8 "sferturi" pentru jucatoarele tricolore de-a lungul timpului
Fostul fotbalist de la FCSB a iesit campion pentru prima oara in cariera, la 15 luni distanta de cand Becali l-a pus pe liber