Sorana Cirstea, in sferturi la Dubai » Victorie entuziasmanta intr-o ora si 30 de minute

publicat 2024-02-20 14:45:10 (Gazeta Sporturilor)

Sorana Cirstea, in sferturi la Dubai » Victorie entuziasmanta intr-o ora si 30 de minute Sorana Cirstea (33 de ani, 22 WTA) s-a calificat in sferturile turneului de la Dubai, dupa ce a trecut de rusoaica Veronika Kudermetova (19 WTA, 26 de ani), scor 6-1, 6-4.Soranei ii prieste la turneele din Emirate. Dupa ce a ajuns in sferturi la Doha, Sorana a ajuns azi in aceeasi faza si la turneului de la Dubai, orasul in care s-a mutat recent. ...

Arbitrii le vor explica doar capitanilor deciziile cheie la EURO 2024! Anuntul facut de Roberto Rosetti
Imaginile socante cu antrenorul de pe lista Rapidului: abia se tinea pe picioare!
Ce trebuie sa verifici cand cumperi o masina secondhand
Clubul a anuntat despartirea de un castigator al Cupei Mondiale! "Va fi un loc special pentru mine"
Loredana Groza a facut SHOW la antrenamentul Generatiei de Aur » "Te astept ca si cand, numai Generatia de Aur ar fi pe pamant"
Fostul numar 1 mondial Andy Roddick sufera de cancer de piele
"E ca si al nostru" » Pe cine transfera Becali: net INFERIOR rivalului pe post de la FCSB
Prunea, declaratii de la antrenamentul Generatiei de Aur despre meciul de retragere si Dinamo
Inainte de baraj, Florin Prunea ii sfatuieste pe dinamovisti: "Sa nu repete greselile pe care le-au facut cu U Cluj"
Semnal de alarma tras de un fost impatimit al pariurilor: "Sa te ascunzi nu poate fi niciodata o solutie!"
Loredana Groza prezenta la antrenamentul Generatiei de Aur
Cornel Dinu, virulent cu seful lui Dinamo: "Seamana leit cu Nero!"
Generatia de Aur s-a pregatit pe "Arcul de Triumf" pentru ultimul meci
Marius Lacatus s-a antrenat alaturi de nationala din 1994 pentru meciul de retragere al Generatiei de Aur: "O sa stau pe teren cat timp ma tin picioarele"
Gigi Becali a negociat transferul lui Louis Munteanu la FCSB: "Mai mult de 1,2 milioane nu dau"