Thomas Tuchel, transant dupa 0-1 cu Lazio: "Am facut tot ce puteam pentru a pierde" » Ce spune despre posibila demitere

publicat 2024-02-15 08:15:13 (Gazeta Sporturilor)

Thomas Tuchel, transant dupa 0-1 cu Lazio: Neamtul Thomas Tuchel (50 de ani) spune ca nu se teme pentru viitorul sau pe banca lui Bayern Munchen, in ciuda infrangerii cu Lazio, 0-1, in turul optimilor UEFA Champions League.La finalul meciului de pe Olimpico din Roma, tehnicianul bavarezilor a tras concluziile. Spune ca echipa lui a controlat prima repriza si ca dupa pauza jucatorii sai au comis prea multe greseli. Si ca in ciuda situatiei in care se afla clubul, nu se teme de o posibila demitere. ...

Primul meci, primul cartonas » Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Performanta pentru culturismul romanesc » Madalina Stanca a devenit Campioana Europeana la Culturism si Fitness
Isi fac stadion de Superliga » La ce suma se ridica investitia liderului din Liga 2
Primul meci, primul galben » Criza de nervi a lui Dan Petrescu la CFR Cluj - Rapid
Au cerut penalty chiar in finalul reprizei din CFR Cluj - Rapid » Primul verdict al expertului in arbitraj
Sumudica, prima reactie cand a auzit pe cine vrea sa aduca Sucu la Rapid: "Ar fi o lovitura"
A murit Cesar Luis Menotti, antrenorul care a castigat Campionatul Mondial din 1978
Sold-out la meciul crucial din play-out » Cati suporteri sunt asteptati pe stadion
CFR Cluj - Rapid » Cele doua echipe au iesit de la vestiare
Sumudica a facut anuntul: "Am oferta, semnez in seara asta daca vreau"
CFR Cluj - Rapid » Dan Petrescu, primire calduroasa la revenirea in Gruia
Mesajul aparut in locul galeriei Rapidului la meciul cu CFR Cluj, in timp ce Sucu isi ocupa locul la oficiala