UTA - FC Voluntari 4-3. Ilfovenii au condus de doua ori la Arad, unde patru rezerve au adus victoria gazdelor

publicat 2024-03-18 21:45:09 (OnlineSport)

UTA - FC Voluntari 4-3. Ilfovenii au condus de doua ori la Arad, unde patru rezerve au adus victoria gazdelor Meci thriller la Arad între UTA si FC Voluntari în prima etapa din faza playout a campionatului de Liga 1. În cele din urma UTA a câstigat meciul, cu un gol marcat în minutul 90+6, dupa ce Voluntari a condus cu 1-0 si 2-1 în prima repriza. Cum arata clasamentul din playout dupa meciul UTA - Voluntari

Alte stiri de la OnlineSport:
Farul - Sepsi deschide etapa a 8-a in playoff
Romania s-a calificat in finala pe echipe la Campionatul European
Leverkusen, cu un pas in finala Europa League
Olympiacos Pireu produce surpriza in semifinalele Conference League
Amintirile campionilor de Paste: de la oua de lemn la vanatoare de dulciuri sau cadouri de neuitat
Alexandru Matan ajunge in finala Ligii Campionilor din America Centrala si de Nord (CONCACAF)